North Food rozwija obszar delivery

Udostępnij artykuł
Do grona restauracji realizujących dostawę najlepszych ryb, owoców morza i dań wegetariańskich za pomocą serwisu PizzaPortal.pl dołączyło aż 15 lokali North Fish.

Teraz z opcji dowozu pysznych produktów zamówionych z North Fish przez PizzaPortal.pl, mogą korzystać nie tylko mieszkańcy Wrocławia, Szczecina, Krakowa i Lublina, ale również Białegostoku, Bydgoszczy, Torunia, Łodzi, Katowic, Kielc, Gorzowa Wielkopolskiego i Poznania.

Obecnie usługa delivery jest dostępna w 26 restauracjach North Fish. Za pomocą serwisów do zamawiania jedzenia online lokale oferują swoim Klientom niemal wszystkie dostępne produkty w  sieci, między innymi ryby panierowane na miejscu, świeże sałatki i surówki, naturalne lemoniady i kanapki z bułką wypiekaną na miejscu.

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie RG2019banner.png

North Fish to sieć restauracji specjalizujących się w rybach, owocach morza i daniach wegetariańskich. Pierwszy lokal powstał w 2002 roku w kieleckiej Galerii Echo. W tej chwili North Fish to 47 restauracji znajdujących się w najlepszych centrach handlowych w Polsce, co sprawia, że jest niekwestionowanym liderem w Polsce, i drugą w Europie siecią restauracji oferujących ryby i owoce morza. Niemal 1000 pracowników co dzień dba o najwyższą jakość serwowanych produktów.

NOWOŚCI GASTRONOMICZNE – KWIECIEŃ 2019
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 27.06.2019
Aktualizacja: 27.06.2019