Nowa kawiarnia Green Caffè Nero

Udostępnij artykuł

Marka poszerzyła sieć swoich lokali o nowy punkt przy ul. Szewskiej 8. Kawiarnia jest już piątym lokalem sieci we Wrocławiu i dziesiątym poza Warszawą. Green Caffè Nero stawia na rozwój także w innych miastach Polski.

Nowa kawiarnia wspaniale wzbogaca mapę gastronomiczną Wrocławia. Chcemy, by nasz lokal był stałym miejscem spotkań wrocławian. Także przestrzenią do odpoczynku w ciągu dnia oraz przystanią dla poznających miasto turystów powiedziała Ewelina Karpińska, Head of Brand and Marketing w Green Caffè Nero.  – Doceniamy potencjał, jaki daje usytuowanie nowego lokalu zaledwie 200 metrów od Rynku Starego Miasta. Jesteśmy pewni, że będzie to miejsce cenne z punktu widzenia miasta i jego mieszkańców. Mamy nadzieję, że nowa kawiarnia spełni oczekiwania naszych stałych gości z Wrocławia i okolic, jak i tych nowych, nieznających jeszcze naszej oferty.

Charakterystyczny wygląd budynku kawiarni wyróżniający się na tle Starego Miasta został odzwierciedlony także w sposobie aranżacji wnętrza. W środku znajduje się wiele inspiracji tradycją. Są to dębowy bar z klasycznymi zdobieniami oraz rozmieszczone w nieregularnej przestrzeni tapicerowane fotele i kanapy. Kontrastujący akcent stanowią nietuzinkowe materiały wykończeniowe takie jak stal, siatki druciane i pordzewiała blacha. Wszystkie elementy składają się w spójną całość nadając nowemu miejscu charakteru tajemniczości i intymności powiedział Marcin Piotrowski, architekt lokalu.

Sieć Green Caffè Nero rozwija się na terenie całego kraju. Otwiera lokale z tradycyjną włoską kawą w nowych lokalizacjach. Niedawno reaktywowana została kawiarnia na Bulwarach Wiślanych w Warszawie.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.

Opublikowano: 31.05.2022
Aktualizacja: 01.06.2022