Ostatni dzień niższych cen dla dostawców na XIV Forum Profit Hotel 2019

Ogromnym zainteresowaniem nie tylko uczestników w osobach niezależnych właścicieli, inwestorów, prezesów i dyrektorów, ale również dostawców cieszy się każda edycja organizowanego przez nas najważniejszego w Polsce spotkania hotelarzy. To dosłownie ostatnia chwila, aby zdecydować się na udział w naszym wydarzeniu, które odbędzie się już 11 grudnia w Marriott Warsaw Hotel. Od jutra obowiązują wyższe ceny!

Firmy, którym szczególnie zależy na zaprezentowaniu swojej oferty właścicielom hoteli niezależnych; inwestorom; prezesom, dyrektorom z sieci hotelarskich oraz kupcom serdecznie zapraszamy do współpracy.

W tym roku w indywidualnych rozmowach z dostawcami na temat możliwości współpracy (w naszej autorskiej formule BUSINESS SPEED DATING) weźmie udział ponad 60 osób. Wyłącznie bezpośrednio odpowiedzialnych za inwestycje w przygotowaniu; wyposażenie, zakupy i modernizacje w sieciach hotelarskich oraz największych obiektach niezależnych.

Nasze Forum, z roku na rok, cieszy się rosnącym, ogromnym zainteresowaniem. Jako jedyne w Polsce skutecznie łączy inicjatywę konsolidacji branży z najwyższej jakości wartością merytoryczną. Dostawcom zapewnia indywidualne i efektywne rozmowy o współpracy wyłącznie na najwyższym szczeblu decyzyjnym. To nadal jedyne w Polsce wydarzenie tego formatu z gwarantowanym udziałem potwierdzonych uczestników. Czerpiemy ogromną satysfakcję z dotychczasowych ocen, a także co niezwykle istotne, z sukcesów biznesowych naszych Partnerów, Sponsorów, Wystawców itp. – mówi Rafał Madyński, prezes zarządu BROG B2B.

VIDEORELACJA Z UBIEGŁOROCZNEJ EDYCJI
XIII FORUM PROFIT HOTEL 2018

Jeżeli Państwa firmie zależy na:
• udziale w BUSINESS SPEED DATING – w naszej autorskiej formule serii bezpośrednich spotkań na
temat współpracy z największymi odbiorcami sieciowymi oraz inwestorami;
realnej możliwości POZYSKANIA KONTRAKTU ROKU;
• efektywnej inwestycji marketingowej przekładającej się na wymierne korzyści;
• budowie i zacieśnianiu relacji biznesowych na najwyższym szczeblu;
• kuluarowych rozmowach w gronie partnerów i przyjaciół w biznesie;
• prezentacji aktualnej oferty wśród decyzyjnych przedsiębiorców w osobach:
– właścicieli niezależnych hoteli i obiektów noclegowych.
– prezesów, członków zarządów sieci hotelarskich,
– menadżerów odpowiedzialnych za zaopatrzenie, wyposażenie, modernizacje itd.,
• udziale w najważniejszym w roku, oczekiwanym wydarzeniu dla branży.

zapraszamy do kontaktu celem uzyskania pełnej oferty lub zarejestrowania uczestnictwa.

W PROGRAMIE WYDARZENIA:
rzeczowe i najbardziej praktyczne wskazówki dotyczące rozwoju biznesu i unikania trudności, porady od najwybitniejszych praktyków i ekspertów, całodzienne dyskusje oraz prelekcje! Ale przede wszystkim kuluarowe spotkania w niemalże rodzinnym już gronie przyjaciół i partnerów w biznesie; indywidualne i nasze autorskie rozmowy dotyczące współpracy w formule Business Speed Dating; uroczysta kolacja z Galą Profit Hotel Awards 2019 oraz Supplier of the Year 2019.
To wszystko odbędzie się 11 grudnia w Warsaw Marriott Hotel.

WWW.PROFITHOTEL.PL

Organizator BROG B2B – MEDIA EFEKTYWNEJ KOMUNIKACJI – wydawca czasopism: Świat HoteliNowości GastronomiczneSweets & CoffeeStacja Benzynowa & Convenience Store; portali: www.horecanet.pl, www.petrolnet.pl, oraz organizator Forum Rynku Hotelarskiego Profit Hotel, Forum Rynku Gastronomicznego Food Business Forum, Forum Rynku Kawiarni, Cukierni, Lodziarni, Piekarni Sweets & Coffee, a także Forum Rynku Stacji Paliw PetroTrend.

Kontakt z Organizatorem
BROG B2B MEDIA EFEKTYWNEJ KOMUNIKACJI
Karolina Stępniak
redaktor naczelna ŚWIAT HOTELI
dyrektor wydawnicza BROG B2B
664 463 096, 22 290 66 11
k.stepniak@brogb2b.pl

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.