Otwarcie Lód Miód Cafe

Udostępnij artykuł
Kawiarnio-lodziarnia zaprosi gości 15 września. Marka zapowiada, że w lokalu będzie można skosztować lodów, tortów lodowych, ciast, kawy, frappe, shak’ów i smoothies. Nowy punkt znajduje się przy ul. Piotrkowskiej 114 w Łodzi.

Lód Miód to pracownia lodów rzemieślniczych, produkowanych w 100 proc. z naturalnych składników – mleka, jaj, cukru, miodu, śmietany, owoców i ziół. Pracownia mieści się w Łodzi, a we wszystkie składniki zaopatruje się lokalnie. Nazwa zobowiązuje – marka współpracuje również z pasiekami miodów z okolic miasta. Lód Miód ma ponad 10-letnie doświadczenie w produkcji lodów.

RYNEK GASTRONOMICZNY W POLSCE RAPORT 2018
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

Zespół to miłośnicy lodów , każdy smak jest próbowany, a receptura starannie dopracowywana, by zadowolić najbardziej wymagające podniebienia lodożerców. Sieć zapewnia codzienne dostawy świeżych lodów do wszystkich naszych punktów. Codziennie osiem smaków do spróbowania, w tym sławny już smak firmowy Czarnelove – czarne lody o smaku karmelu z solą himalajską. Lody te barwione są tylko naturalnymi składnikami. Sieć w swoim portfolio posiada 22 punkty, zlokalizowane głównie w Łodzi, ale także w Pabianicach, Aleksandrowie Łódzkim, Konstantynowie Łódzkim i Zgierzu.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 12.09.2018
Aktualizacja: 13.09.2018