Piekarnio-cukiernia Ozdowscy w łódzkim centrum handlowym

Udostępnij artykuł

Więcej pieczywa i słodkości w Nowej Górnej w Łodzi. Należące do portfolio Newbridge centrum handlowe umacnia swoją ofertę spożywczą, stawiając na znaną w regionie markę. Już niebawem w obiekcie zadebiutuje piekarnio-cukiernia Ozdowscy.

Rozwijając ofertę Nowej Górnej stawiamy z jednej strony na duże i popularne brandy, zwłaszcza sieciowe, jak również na rzemieślnicze marki, doskonale znane wśród naszej lokalnej społeczności. Tak też jest w przypadku nowego najemcy centrum – mówi Karolina Nitowska, Leasing Director w Newbridge. Piekarnia Ozdowscy to nie tylko rozpoznawalna w regionie marka, mająca kilkanaście sklepów w województwie łódzkim oraz trzy sklepy w samej Łodzi, ale także firma z tradycjami, którą cechują wyroby najlepszej jakości, a także autorskie przepisy. Jesteśmy przekonani, że taki najemca wzbogaci nasz spożywczy tenant-mix, stając się jedną z ulubionych destynacji na codzienne zakupy łodzian.

Oferta lokalu

W ofercie będzie można znaleźć pieczywo na zakwasie, z pełnymi ziarnami i bez zbędnych dodatków. W tym kilkanaście rodzajów bułek, bagietek i chlebów. Całość oferty dopełnią słone przekąski.

Nie zabraknie także wyrobów cukierniczych (np. tortów, ciast, deserów i pączków) oraz kawy. W lokalu znajdzie się także część ze stolikami. Piekarnia położona będzie natomiast przy nowo powstałej strefie wypoczynkowo-gastronomicznej.

Debiut Ozdowskich idealnie wpisuje się w dominujący dziś na rynku retail trend lokalności. Klienci nie tylko coraz chętniej robią zakupy w centrach handlowych, które znajdują się w ich najbliższej okolicy, ale także częściej wybierają znane lokalnie marki, do których są przywiązani i które cenią za jakość – mówi Justyna Sobczyńska, Leasing & Asset Management Consultant w Newbridge. Sięgając po taką markę umacniamy ten kierunek naszego rozwoju, ale także za sprawą zróżnicowanego tenant-mixu, jeszcze lepiej osadzamy się w lokalnej społeczności i w jej potrzebach konsumenckich. Umacniamy także wizerunek nowoczesnego centrum convenience, które otwarte jest na regionalne produkty.

Otwartość klientów na to co lokalne widać od kilku lat w ofercie Nowej Górnej.  Przykład? W obiekcie działa już m.in. punkt Przysmaki Regionu, w którym można znaleźć specjały z Polski centralnej. Działa tutaj także fryzjer Frątczak, a także znana dobrze łodzianom kwiaciarnia H. Skrzydlewska.

Wraz z planowanym w Nowej Górnej otwarciem, sieć piekarń i cukierni Ozdowscy będzie liczyć już 14 sklepów. Znaleźć je można w Łodzi, ale także Kutnie, Ozorkowie, Łęczycy i Płocku.

NOWOŚCI GASTRONOMICZNE maj – czerwiec 2022
>> kliknij, aby zapoznać się z pełnym wydaniem <<

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 25.07.2022
Aktualizacja: 25.07.2022