Pierwszy w Trójmieście foodcourt w hotelu

Udostępnij artykuł

Prywatny akademik Collegia w Gdańsku na czas sezonu turystycznego przekształca się w hotel mogący pomieścić nawet 828 gości. Właśnie został rozbudowany o ogólnodostępną strefę gastronomiczną o powierzchni 950 mkw.

Strefa gastronomiczna w Colegii to nie zwyczajna hotelowa restauracja, ale foodcourt. Są dostępne cztery strefy gastronomiczne. Prowadzi go 15-osobowy zespół kucharzy, który odpowiada za codziennie przygotowywanie dań. Oferta gastronomiczna jest bogata i zróżnicowana. Collegia regularnie przyjmuje gości z niemal wszystkich krajów Europy, a często również spoza niej.

Miłośnicy włoskiej gastronomii docenią strefę pizza & pasta, gdzie serwowane będą dania bazujące na oryginalnych włoskich składnikach. Dla zwolenników kuchni wegetariańskiej przygotowano bar sałatkowy. Ponadto na terenie foodcourtu znalazł się drink bar połączony z kawiarnią. Na gości czekają: oryginalna włoska kawa, świeże ciasta, szeroki wybór alkoholi, a także muzyka na żywo oraz wieczorne imprezy karaoke. W foodcourcie znajdzie się również bogata oferta śniadań oraz dania kuchni międzynarodowej dostępne w formie bufetu. Nie zabrakło również sklepu ze świeżą żywnością oraz kącika zabaw dla dzieci.

NOWOŚCI GASTRONOMICZNE maj – czerwiec 2022
>> kliknij, aby zapoznać się z pełnym wydaniem <<

Zależało nam na tym, aby strefa gastronomiczna wyróżniała się możliwie szeroką ofertą, tak aby każdy mógł tu znaleźć coś dla siebie – mówi Michał Rinc, dyrektor gastronomii. Wszystkie pozycje z menu będą przygotowywane na miejscu ze świeżych produktów, pod czujnym okiem naszego szefa kuchni. Stawiamy na różnorodność, przystępne ceny i oryginalne składniki. Dla gości naszego hotelu ważne jest to, że czekamy na nich od wczesnych godzin porannych do późnych godzin wieczornych.

Prywatny akademik Collegia znajduje się przy ulicy Sobieskiego 13. Bezpośrednio przy kampusie Politechniki Gdańskiej i w niewielkiej odległości od Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego oraz Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. W sezonie turystycznym obiekt przekształcany jest w hotel zapewniający aż 450 pokoi.. 

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 13.07.2022
Aktualizacja: 13.07.2022