Pizza Hut Delivery z pierwszym lokalem w Poznaniu

Udostępnij artykuł
 17 grudnia sieć restauracji zaprosi gości do nowego miejsca i zaoferuje najpopularniejsze smaki marki z dostawą w 30 minut. Wydarzeniu będą towarzyszyć będą specjalne promocje i atrakcje dla gości. Nowa restauracja mieści się przy ul. Kurpińskiego 10 w Poznaniu.

W dniu otwarcia, od godziny 16:00 na gości lokalu będą czekały atrakcyjne niespodzianki, w tym wyjątkowa promocja – darmowa pizza dla pierwszych 100 osób! Miłośnicy marki Pizza Hut będą mogli wybrać jedną średnią pizzę na cieście Pan lub Tradycyjnym spośród następujących smaków: margherita, pepperoni, hawajska, americana oraz classica. Aby otrzymać darmową pizzę wystarczy przyjść o godzinie 15-tej do nowej restauracji i odebrać promocyjne zaproszenie. Ponadto, na przybyłych Gości będą czekać miłe upominki mini bazylie do wyhodowania oraz kolorowe balony dla najmłodszych.

NOWOŚCI GASTRONOMICZNE – PAŹDZIERNIK 2018
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

Restauracja będzie czynna codziennie: od niedzieli do czwartku w godzinach 11:00 – 23:00, a w piątki i soboty od 11:00 do 24:00. Nowoczesny, klimatyzowany lokal, zajmie powierzchnię 92 mkw. Dostawa zamówienia będzie realizowana w okręgu pięciu kilometrów od restauracji.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 17.12.2018
Aktualizacja: 17.12.2018