Polscy sportowcy wspólnie z Nine’s wpierają SOS Wioski Dziecięce. Trwają licytacje

Udostępnij artykuł

Międzynarodowy Dzień Sportu dla Rozwoju i Pokoju przypada 6 kwietnia. Z tej okazji w zeszły weekend w Nine’s Restaurant&SportsBar, restauracji której współwłaścicielem jest Robert Lewandowski, oraz na terenie Browarów Warszawskich odbywał się #SportoWeekend. Goście brali udział w panelach dyskusyjnych, spotkaniach ze sportowcami i dietetykami, animacjach oraz treningach i konkursach wiedzy dla najmłodszych.

Wydarzenie w Nine’s nie bez przyczyny otwierał panel Dawida Tomali (przyp. red. mistrza Olimpisjkiego z Tokio w chodzie na 50km, któremu ostatnio kapitan reprezentacji Polski przekazywał wylicytowany medal) z Zeinab Hashmat, starszą przedstawicielką PR Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce, które pomaga m.in. dzieciom opuszczonym, osieroconym oraz zagrożonym utratą opieki rodziców w związku z inwazją na Ukrainie. Patrząc na aktualną sytuację na świecie, organizatorzy wydarzenia nie wyobrażali sobie przejść obojętnie obok naszych gości i przyjaciół z Ukrainy, którzy tak bardzo potrzebują teraz wsparcia.

Na licytacje na Allegro (które w większości trwają do 15 kwietnia) trafiły gadżety od znanych sportowców. Całkowity dochód z ich sprzedaży trafia do Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce.

Co znajdziemy na aukcjach Nine’s?

Między innymi opaskę z flagą Ukrainy, w której Robert Lewandowski zagrał finałowy Mecz Baraży MŚ 2022 Polska-Szwecja. Także kask z autografem Bartosza Zmarzlika, polskiego reprezentanta w żużlu, dwukrotnego indywidualnego Mistrza Świata, Mistrza Świata Juniorów oraz dwukrotnego drużynowego Mistrza Świata i Czterokrotnego Drużynowego Mistrza Świata Juniorów. Znajdziemy też koszulkę z autografem Róży Kozakowskiej, polskiej lekkoatletki z niepełnosprawnością. Mistrzyni Paraolimpijska i rekordzistka świata w rzucie maczugą oraz wicemistrzyni w pchnięciu kulą kobiet w kategorii F32. Wylicytować można też czapkę z autografem polskiej tenisistki Igi Światek z rozegranego i wygranego właśnie turnieju Miami Open. Dzięki czemu aktualnie plasuje się jako liderka rankingu singlowego WTA. Wśród aukcji znajdziemy także narty Justyny Kowalczyk, polskiej biegaczki narciarskiej, mistrzyni i multimedalistki olimpijskiej, mistrzyni i multimedalistki mistrzostw świata oraz czterokrotnej zdobywczyni Pucharu Świata w biegach narciarskich. W tych nartach Justyna Kowalczyk wydała cykl Tour de Ski.

Od Nine’s na aukcje trafiła także okładka Przeglądu Sportowego z 6 października 2017 po hattricku z Armenią, kiedy kapitan biało-czerwonych Robert Lewandowski wyprzedził Włodzimierza Lubańskiego, stając się najlepszym strzelcem reprezentacji Polski w całej historii. Okładka zawiera autograf Roberta Lewandowskiego i aktualnie jest częścią wystawy w części SportsBar restauracji.

Na licytacji znajdziemy także wizytę w redakcji Przeglądu Sportowego, w czasie której będzie można zobaczyć cykl powstawania gazety. Do tego zestaw rocznicowy Przeglądu Sportowego wraz z kolekcją książek Biblioteki Przeglądu Sportowego. Także dedykowana okładka PS i książka “Listek” z podpisami autorów.

Do wylicytowania jest też spacer z Łukaszem Ostoją Kasprzyckim od PoWarszawsku, czy piłka meczowa z autografem Krzysztofa Piątka, polskiego piłkarza, reprezentanta Polski.

NOWOŚCI GASTRONOMICZNE marzec – kwiecień 2022
>> kliknij, aby zapoznać się z pełnym wydaniem <<

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione

Opublikowano: 14.04.2022
Aktualizacja: 14.04.2022