W restauracji goście będą mogą spróbować azjatyckich dań, m.in. ramen czy pierożki dim sum. Są one stworzone zgodnie z zasadą jedności kulinarnej, gdzie smak oraz zapach, barwa oraz kompozycja potrawy odgrywają kluczową rolę. Ramen & More by Masami dołączył do strefy food court w Placu Unii. Koncept tej marki jest pierwszym punktem w Warszawie.

– To dla nas bardzo istotne, aby poszerzać i uatrakcyjniać handlowo-usługową ofertę Placu Unii. Cieszymy się, że rozszerzyła się ona o azjatycką kuchnię, która jest niezwykle popularna w Polsce. Bacznie obserwujemy trendy i to do nich też dostosowujemy wybór najemców – komentuje Magdalena Socorro-Czerwińska, dyrektor Placu Unii.
NOWOŚCI GASTRONOMICZNE – PAŹDZIERNIK 2018
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

Redaktorka Naczelna Nowości Gastronomiczne, redaktor Horecanet.pl, współorganizatorka Forum Rynku Gastronomicznego Food Business Forum i Spa i Wellness Business Forum.
Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Uniwersytecie Warszawskim. Z wydawnictwem BROG B2B związana od 2018 roku. Pełni funkcję redaktor naczelnej Nowości Gastronomicznych oraz redaktor portalu Horecanet.pl.
Współorganizuje najważniejsze wydarzenie dla branży gastronomicznej Food Business Forum. Odpowiada za dobór tematów dyskusji oraz podnoszenie jakości wydarzenia pod kątem merytorycznym.
Dba także o różnorodność panelistów i prelegentów. Przeprowadziła wywiady m.in. z Karolem Okrasą, Arturem Jarczyńskim czy Andreą Camastrą. Prywatnie szczęśliwa żona, mama Alberta, fanka czekolady i dobrej kuchni, miłośniczka zumby, literatury grozy i Justina Timberlake’a. Chętnie sięga po filmy dokumentalne, biografie oraz książki i produkcje oparte na faktach.





