Rebel Tang z nową marką Wings Planet

Udostępnij artykuł

17 stycznia firma wystartowała z kolejnym brandem. Tym razem opartym na unikalnym podejściu do przygotowania kurczaka. Skrzydełka pieczone w sosie andaluzyjskim, firecracker, oraz sticky korean BBQ będą grały pierwsze skrzypce w Wings Planet należącym do Rebel Tang.

Dania z Wings Planet można zamówić w aplikacjach Uber Eats, Bolt Food, Glovo, a także Wolt. W bezpiecznej dostawie sieć dostarczy zamówienia w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Krakowie, Łodzi, Bydgoszczy oraz Sopocie.

W Rebel Tang spróbujecie jeszcze:

  • Grube Pierogi – pierogi oraz smaki i farsze niespotykane dotychczas nigdzie indziej.
  • Vito Calzone – Więcej niż pizza! Ciasto, klasyczne składniki i prawdziwie włoska dusza.
  • ProKuraTura – w całości opierająca się na trendach w przygotowaniu kurczaka. Oferuje klasyki oraz kurczakowe wariacje, dostępne wyłącznie w restauracji.
  • Wege Gang – czyli twój wege diler! Roślinne burgery, tortille i sałatki bez grama mięsa.

Rebel Tang to firma food-tech (food & technology), która tworzy wirtualne restauracje funkcjonujące tylko w formie dostaw do klienta. Koncepcja biznesowa jest oparta na dedykowanej platformie technologicznej, którą każdy restaurator może w prosty sposób wdrożyć we własnej kuchni. Dzięki temu właściciele restauracji mogą lepiej wykorzystywać posiadane zasoby, bez dodatkowych inwestycji.

Źródło: Rebel Tang

NOWOŚCI GASTRONOMICZNE listopad 2021
>> kliknij, aby zapoznać się z pełnym wydaniem <<

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione

Horecanet

Autor: Horecanet
Opublikowano: 18.01.2022
Aktualizacja: 18.01.2022