Restauracje Piotra Popińskiego z akcją Zamów święconkę dla seniora

Udostępnij artykuł
Obecnie z powodu pandemii koronawirusa i zakazu zgromadzeń stajemy w obliczu zaniechania prastarej polskiej tradycji, jaką jest święcenie pokarmów. Dlatego starając się pomóc w tej szczególnej sytuacji restauracja Folk Gospoda wspólnie z Oberżą pod Czerwonym Wieprzem i  Elixirem, przygotują koszyczki wielkanocne z poświęconymi przez księdza pokarmami, które będzie można zamówić, a następnie odebrać i przekazać wybranym przez siebie osobom. 

Jesteśmy przekonani, że taki koszyczek sprawi szczególną radość seniorom, którym przy tej okazji będzie można sprawić niespodziankę i ufundować posiłek na wielkanocny stół – mówi Piotr Popiński, właściciel restauracji Folk Gospoda, Oberża pod Czerwonym Wieprzem i Elixir.

Aby zamówić święconkę wystarczy zadzwonić na numer 735 003 007 lub napisać na adres biuro@czerwonywieprz.pl.  Wcześniej zamówione będzie można odebrać w piątek i sobotę 10 i 11 kwietnia, w restauracji Czerwony Wieprz, przy ul. Żelaznej 68 w Warszawie. Zamówienia przyjmowane są do dnia 7 kwietnia 2020. Szczegóły można znaleźć na stronach internetowych www.elixirrestauracja.pl, www.czerwonywieprz.pl oraz www.folkgospoda.pl 

Z uwagi iż od lat wspieramy w różnych akcjach charytatywnych Parafię Św. Andrzeja Apostoła przy ul. Chłodnej 9,  zysk ze sprzedaży święconek przekażemy na organizacje wyjazdu dla dzieci i młodzieży po zakończeniu pandemii.  Państwa zachęcamy do przyłączenia się do akcji we wspólnym czynieniu dobra i pomoc w możliwie jak najszerszym nagłośnieniu. Liczymy na to, że uda zainteresować udziałem restauracje z całego kraju, dzięki czemu podtrzymamy tradycję „święconki” także i w tych trudnych czasach – dodaje Piotr Popiński.

SWEETS & COFFEE
NAJBARDZIEJ PRAKTYCZNE, NOWOCZESNE I NIEZALEŻNE
CZASOPISMO BRANŻY
> link do aktualnego numeru <

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 02.04.2020
Aktualizacja: 02.04.2020