Ruszają eliminacje do 5. edycji Monin Cup Poland 2022

Udostępnij artykuł

[POD NASZYM PATRONATEM] Jest to jeden z największych konkursów w Polsce, który przyciąga tłumy młodych i ambitnych profesjonalistów. To okazja do zaprezentowania swoich umiejętności barmańskich, rozwoju, networkingu i dobrej zabawy.

Kandydaci spotykają się, aby zawalczyć o trofeum MONIN. Zawody są otwarte dla barmanów w wieku od 18 do 27 lat  zarówno profesjonalnych, jak i szkolących się. Kandydaci zakwalifikowani w ramach eliminacji wezmą udział w ogólnopolskim finale w październiku, a następnie w finale EMEA, we Francji.

MONIN Cup to prestiżowy konkurs ceniony na rynku HoReCa i wśród społeczności barmańskiej. Wydarzenie to nie tylko przyjacielska rywalizacja zgoda z zasadą „fair play”, ale także wyjątkowe spotkanie ludzi połączonych pasją!

Zaaplikuj już dziś i zawalcz o finał. Aplikacje przyjmowane są do 17 września 2022 r. Event odbędzie się 17 października w lokalu NINE’s Restaurant & Sport Bar, w Warszawie. Jest o co walczyć ponieważ zwycięzca otrzyma tytuł polskiego MONIN Cup Mastera 2022 i będzie reprezentować Polskę w globalnym finale Monin Cup we Francji! Wyjątkowe nagrody ufundował także producent profesjonalnych blenderów Vitamix oraz SCM.

Dowiedz się więcej o konkursie TUTAJ. Bezpośredni link do zapisów.

SCM

Organizator konkursu i wyłączny dystrybutor naturalnych produktów MONIN w Polsce. Ich celem jest budowanie społeczności barmańskiej i inspirowanie ludzi do przygotowania pysznych aplikacji, które budzą emocje wszystkimi zmysłami! Dowiedź się więcej na stronie www.scmpoland.pl/o-nas/.

MONIN

Z bogactwem ponad 100-letniego doświadczenia, MONIN stał się marką rekomendowaną dla profesjonalistów z branży barowej i gastronomicznej. Producent w swojej ofercie posiada ponad 150 smaków, dostępnych w 150 krajach. Firma posiada najszerszą gamę syropów premium, puree owocowych, sosów i likierów. Dowiedź się więcej na stronie moninpolska.pl/blog/.

NOWOŚCI GASTRONOMICZNE maj – czerwiec 2022
>> kliknij, aby zapoznać się z pełnym wydaniem <<

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 20.07.2022
Aktualizacja: 20.07.2022