Rynek Gastronomiczny w Polsce – RAPORT 2018 już dostępny!

Udostępnij artykuł
To oczekiwane wydanie specjalne Nowości Gastronomicznych i Sweets & Coffee skierowane do właścicieli lokali, zarządów sieci, „kupców” oraz wszystkich profesjonalistów branży. Z uwagi na całoroczną „żywotność”, to także nasze najbardziej efektywne, szerokozasięgowe medium marketingowo-reklamowe, z którego nasi odbiorcy korzystają wielokrotnie, czerpiąc wiedzę aż przez 12 miesięcy.

RAPORT powstał przy udziale najwybitniejszych ekspertów, analityków, instytucji badawczych oraz doskonale znanych praktyków rynku. Stanowi kompendium wiedzy na temat sektora w naszym kraju. Każdego roku tylko tu można odnaleźć unikatowe i ekskluzywne dane statystyczne, analizy, wyniki, prognozy finansowe, komentarze specjalistów, przedstawicieli największych sieci i niezależnych restauracji, pubów, barów, stołówek, itp.

RYNEK GASTRONOMICZNY W POLSCE RAPORT 2018
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

Wśród tematów podejmowanych, w tym roku znajdują się m.in.: przychody, sprzedaż i rozwój w gastronomii, https://www.horecanet.pl/rynek-gastronomiczny-w-polsce-raport/z uwzględnieniem branży sweets & coffee, ponadto ocena koniunktury na rynku i perspektywy na przyszłość, charakterystyka restauracji w dużych miastach, trendy w gastronomii. Raport zawiera dane obejmujące m.in. liczbę i rodzaj lokali gastronomicznych, wartość rynku, podsumowanie ostatniego roku działalności i plany na najbliższą przyszłość największych sieci gastronomicznych działających w Polsce.

Rynek Gastronomiczny w Polsce – RAPORT 2018 to najbardziej oczekiwane na polskim rynku, specjalistyczne wydawnictwo, którego egzemplarze docierają wprost do rąk decyzyjnych profesjonalistów w osobach:
– restauratorów i właścicieli lokali niezależnych;
– właścicieli i zarządów spółek, do których należą sieci gastronomiczne;
– „kupców” – menadżerów bezpośrednio odpowiedzialnych za zaopatrzenie, wyposażenie, modernizacje i inwestycje w sieciach gastronomicznych i największych obiektach w Polsce;
– architektów, pracowni projektowych, dekoratorów wnętrz;
– analityków i ekspertów rynku;
– wszystkich profesjonalistów branży.

RAPORT będzie obecny i szeroko promowany w dodatkowym nakładzie na wszystkich najważniejszych wydarzeniach dla branży HoReCa w Polsce.

Wydawca jest BROG B2B – platforma mediów skutecznej komunikacji B2B – wydawca czasopism: Świat Hoteli, Nowości Gastronomiczne, Sweets & Coffee, Stacja Benzynowa & Convenience Store; portali: www.horecanet.pl, www.petrolnet.pl, oraz organizator Forum Rynku Hotelarskiego Profit Hotel, Forum Rynku Gastronomicznego Food Business Forum, Forum Rynku Kawiarni, Cukierni, Lodziarni Sweets & Coffee, a także Forum Rynku Paliwowego PetroTrend.

Zapraszamy do współpracy!

Kontakt – BROG B2B
Zbigniew Pąk, dyrektor sprzedaży
664 463 083, 22 290 66 11
z.pak@brogb2b.pl

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

 

Opublikowano: 16.08.2018
Aktualizacja: 30.08.2018