Salad Story w Galerii Krakowskiej otwarte

Udostępnij artykuł

Największa polska sieć restauracji serwujących zdrową żywność – Salad Story nie zwalnia tempa.  To już czwarte otwarcie restauracji Salad Story w tym roku.

Pierwsze trzy miały miejsce w Warszawie,  na Wilanowie, w biurowcu The Warsaw HUB oraz na warszawskim Żoliborzu artystycznym przy ul. Rydygiera 12. Tym razem sieć zdecydowała się otworzyć kolejny lokal w Krakowie.

Galeria Krakowska zlokalizowana przy ul. Pawiej 5, to dobra lokalizacja ze względu na miejsce położenia blisko starego miasta i  Dworca Głównego. Sieć liczy obecnie 41 lokalizacji, a Galeria Krakowska to trzecia lokalizacja sieci w tym mieście, po Galerii Kazimierz i Bonarce.

Restauracja w Galerii Krakowskiej umiejscowiona jest na food courcie i oferuje wszystkie dania dostępne w stałej ofercie Salad Story. Takie jak sałatki z autorskimi, ręcznie robionymi sosami, wrapy, bowle jako danie na ciepło, vege burgery, naturalne zupy, czy świeżo wyciskane soki. W Galerii Krakowskiej można zamówić posiłek również z dostawą w delivery. Załoga czeka na gości w restauracji siedem dni w tygodniu. Sieć zapowiada w krótkim czasie kolejne inwestycje i nowe otwarcia.

SWEETS & COFFEE wydanie pierwsze 2022
>> kliknij, aby zapoznać się z pełnym wydaniem <<

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 15.06.2022
Aktualizacja: 15.06.2022