Salad Story z nowym lokalem w The Warsaw HUB

Udostępnij artykuł

Salad Story nie zwalnia tempa. Po otwarciu restauracji na warszawskim Wilanowie, 6 kwietnia 2022 roku marka poszerzyła swoje portfolio o kolejny lokal w Warszawie. Nowa restauracja usytuowana jest na Woli, a dokładniej w podziemiach ronda Ignacego Daszyńskiego w The Warsaw HUB.

Wnętrze restauracji podkreśla mural Andrzeja Wieteszki. Nawiązuje do tego, co oferuje sieć, a mianowicie do naturalnego i świeżego jedzenia w miejskim stylu.

Lokal w The Warsaw HUB to miejsce, gdzie można zjeść posiłek, gdy jesteśmy w drodze do szkoły, pracy lub na szybki i zdrowy lunch w przerwie od codziennych obowiązków. Tradycyjnie poza bezpośrednim zamówieniem w lokalu, gdzie goście restauracji mogą spędzić czas, klienci mogą także dokonywać zamówień za pomocą usług dostawców delivery, z którymi współpracuje Salad Story.

Aktualnie działa 37 restauracji Salad Story oraz cztery Wrap!Me.

NOWOŚCI GASTRONOMICZNE marzec – kwiecień 2022
>> kliknij, aby zapoznać się z pełnym wydaniem <<

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione

Milena Kaszuba-Janus

Redaktor naczelna Nowości Gastronomiczne, redaktor Horecanet.pl, Sweets & Coffee, współorganizatorka Forum Rynku Gastronomicznego Food Business Forum. Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Uniwersytecie Warszawskim. Z wydawnictwem BROG B2B związana od ponad czterech lat, gdzie od września 2018 pełni funkcję redaktor naczelnej Nowości Gastronomicznych oraz redaktor portalu Horecanet.pl i magazynu Sweets & Coffee. Współorganizuje najważniejsze wydarzenie dla branży gastronomicznej Food Business Forum. Odpowiada za dobór tematów dyskusji oraz podnoszenie jakości wydarzenia pod kątem merytorycznym. Dba także o różnorodność panelistów i prelegentów. Przeprowadziła wywiady m.in. z Karolem Okrasą, Arturem Jarczyńskim czy Andreą Camastrą. Prywatnie szczęśliwa żona, fanka czekolady i dobrej kuchni, miłośniczka zumby, literatury grozy i Justina Timberlake’a.

Opublikowano: 13.04.2022
Aktualizacja: 19.01.2023