SEN Warsaw świętuje czwarte urodziny

Udostępnij artykuł

Z tej okazji wystąpi Rick Ross. Artysta pojawi się w lokalu SEN w ramach europejskiej trasy, podczas której zagra w kilkunastu europejskich miastach, na scenach festiwalowych. Występ zaplanowano na 30 lipca.

Już 30 lipca, SEN w pełni otworzy się dla swoich gości z największą imprezą na dwóch piętrach. Także tarasie z którego można podziwiać jeden z najlepszych widoków w mieście.

Wieczór rozpocznie się kolacją, gdzie przy supporcie najlepszych polskich dj’ów goście będą mogli oczekiwać pierwszego w Polsce występu na żywo Ricka Rossa. To jedna z największych gwiazd światowego Hip Hopu. Właściciel Maybach Music. Producent, autor niezliczonych hitów.

To nie pierwszy tego typu artysta, który odwiedzi SEN

W czteroletniej historii klubu, SEN odwiedzili między innymi pionierzy nowojorskiego Hip Hopu – Mobb Deep, najsłynniejszy host imprezowy obu stron Atlantyku – Fatman Scoop, producent i dj króla czarnej muzyki (Jay’a Z) – Young Guru, wyznaczający trendy w muzyce disco – Crazy P, czy legendarny producent Madonny i rezydent kultowego Studio 54 – Jellybean Benitez.

SEN to polski koncept restauracyjno-klubowy, znajduje się przy ul. Wioślarskiej 6. Otwarty dla gości w piątki i soboty od godziny 18.00, do wczesnych godzin porannych. SEN to doświadczenie, gdzie początek wieczoru oparty jest na muzyce restauracyjnej, sushi autorstwa mistrza świata sushi – Alona Thana. Fundamentem na którym zbudowana jest rozrywka i nightlife w SEN to rasowy i prawdziwy Hip Hop, ale usłyszycie również inne muzyczne gatunki, jeśli są one najwyższych światowych standardów.

NOWOŚCI GASTRONOMICZNE maj – czerwiec 2022
>> kliknij, aby zapoznać się z pełnym wydaniem <<

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

.

Opublikowano: 06.07.2022
Aktualizacja: 06.07.2022