Śniadanie w McDonald’s: McWrap z jajecznicą w ofercie

Udostępnij artykuł
Nowa linia będzie dostępna od poniedziałku do piątku do godziny 10:30 oraz w weekendy do 11:00. Obowiązuje we wszystkich restauracjach, w których jest poranna oferta.


Sieć w odpowiedzi na potrzeby konsumentów stawia na uwielbiany przez wszystkich poranny klasyk. Dlatego od 14 kwietnia na śniadanie w McDonald’s można zamówić jajecznicę. Usmażone świeże jaja, zawinięte w pszennej tortilli, a także z dodatkiem warzyw. Wśród nich znajdziemy czerwoną paprykę, liście rukoli, kawałki pomidora i plasterki czerwonej cebuli.

Godny uwagi jest fakt, że produkt dostępny jest w trzech wariantach smakowych. Jest opcja z bekonem, wieprzowiną lub z pieczarkami, z myślą także o wegetarianach.

Nowej pozycji śniadania w McDonald’s towarzyszy kampania marketingowa z udziałem dobrze znanej postaci. W związku z tym pracownik McDonald’s o pseudonimie Babcia powraca, by przypomnieć wszystkim, że dobre śniadanie to podstawa. „Gdy poranek zabiegany, jajeczniczkę chwyć kochany” – przekonuje Babcia w najnowszym spocie dostępnym na kanale YT marki.

RYNEK DOSTAWCÓW HORECA W POLSCE – RAPORT 2021
> zapoznaj się z pełnym wydaniem <
Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie Rynek-Dostawcow-HoReCa-RAPORT-2021.png

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.