So! Coffee poszerza portfolio

To już 29 miasto na mapie Polski, w którym pojawiła się marka. Tym razem jest to wyspa zajmująca 50 mkw. powierzchni z 28 miejscami siedzącymi. 57 kawiarnia w Polsce pod szyldem So! Coffee została zaprojektowana w taki sposób, aby zmaksymalizować przestrzeń i stworzyć wygodne miejsce do rozmów oraz odpoczynku w Centrum Handlowym Trzy Korony w Nowym Sączu.

Kawiarnia została podzielona na różne strefy (do pracy z komputerem, na spotkania businessowe, strefę relaksu). Dla wygody gości we wnętrzu przeważają tapicerowane kanapy i fotele, a także zostały zastosowane naturalne,, ekologiczne materiały, takie jak drewno, metal, kamień oraz harmonijna, głęboka, ale niemonotonna kolorystyka. Kanapy, stoliki oraz bar zostały specjalnie zaprojektowane i wyprodukowane przez polskich producentów.

Fotogaleria z V Sweets & Coffee Forum
(20 maja, Warsaw Marriott Hotel)

W ofercie So! Coffee każdy znajdzie coś dla siebie. Goście mogą delektować się smakiem aromatycznej kawy ze specjalnie skomponowanej mieszanki wyselekcjonowanych ziaren Arabiki, pochodzącej z centralnej i południowej Ameryki z azjatycką Robustą, która ma czekoladowy posmak oraz doskonale jedwabistą cremę, ale także przygotowywanymi na miejscu świeżo wyciskanymi sokami, koktajlami, kanapkami, naturalnymi herbatami, wypiekanymi goframi, lodami z własnej manufaktury oraz ciastami i drobnymi słodkościami.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.