Transgourmet Foodservice partnerem gastronomicznym Męskiego Grania 2022

Udostępnij artykuł

W wydarzeniu od samego początku biorą udział najwięksi polscy artyści i artystki. Transgourmet Foodservice został partnerem gastronomicznym trasy Męskie Granie  2022, a jednocześnie dostawcą artykułów spożywczych na terenie wydarzenia.

Męskie Granie to ogólnopolska trasa koncertowa, której inicjatorem i pomysłodawcą jest Grupa Żywiec. W wydarzeniu biorą udział czołowi polscy artyści, a także twórcy sztuk wizualnych. Celem projektu jest pokazanie różnorodności polskiej sceny muzycznej. W tym roku trasa jeszcze bardziej otwiera się na muzyków z młodszego pokolenia oraz nowe gatunki, w tym rap. Na scenie wystąpią m.in. Dawid Podsiadło, Daria Zawiałow, MARIA PESZEK, ØRGANEK, sanah, SOBEL oraz oczywiście Męskie Granie Orkiestra 2022 – tegoroczny skład to BEDOES, Kwiat Jabłoni i Krzysztof Zalewski.

Transgourmet Foodservice zrealizuje dostawy dla strefy gastronomicznej wydarzenia

Impreza wystartowała 24 czerwca na poznańskiej Cytadeli. Przez kolejne letnie weekendy, aż do finału 26-27 sierpnia w Żywcu, podczas 16 koncertów w 8 polskich miastach Transgourmet Foodservice będzie realizować dostawy dla  strefy gastronomicznej wydarzenia.  Ponadto auta dostawcze Transgourmet będą pełniły rolę chłodni. To możliwe dzięki flocie przystosowanej do transportu produktów suchych, świeżych i mrożonych. Na co dzień firma obsługuje klientów, którzy reprezentują każdy typ gastronomii. W tym szpitale, kantyny,  hotele i restauracje, firmy cateringowe oraz punkty zbiorowego żywienia.

Żywiec Męskie Granie to wyjątkowe wydarzenie na polskiej scenie muzycznej, które cieszy się olbrzymim zainteresowaniem. Organizatorzy gwarantują wysoką frekwencję, więc pojawienie się naszych aut z logo Transgourmet w strefie gastronomicznej to dowód na nasze wszechstronne kompetencje w branży HoReCa i powód do dumy – mówi Zenon Badyra, Dyrektor Sprzedaży Transgourmet Foodservice.

Z roku na rok gastronomiczny repertuar letnich imprez staje się coraz bogatszy. Obecnie menu festiwalowe jest odzwierciedleniem ogólnych trendów w gastronomii. Klienci są coraz bardziej wymagający i oczekują obecności ulubionych smaków rodem z kuchni z różnych zakątków świata. Transgourmet jako specjalista w obsłudze klienta gastronomicznego zapewnia dostęp do szerokiego asortymentu produktów, dostosowanych do zróżnicowanych grup odbiorców. Starannie dobrane, profesjonalnie spakowane artykuły są dostarczane własnym, nowoczesnym transportem w jednej dostawie, zawsze na czas.  

Tekst powstał we współpracy z Selgros Cash & Carry.

SWEETS & COFFEE wydanie pierwsze 2022
>> kliknij, aby zapoznać się z pełnym wydaniem <<

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 27.06.2022
Aktualizacja: 27.06.2022