VIP ROOM: Władysław Grochowski i Karolina Stępniak – XVII Forum Profit Hotel® 2023

Udostępnij artykuł

Podczas ubiegłorocznego XVII Forum Profit Hotel® 2023 w specjalnym bloku o nazwie VIP ROOM odbyła się ekskluzywna rozmowa, którą redaktor naczelna Świata Hoteli przeprowadziła z Władysławem Grochowskim, prezesem zarządu Arche. Serdecznie zapraszamy do obejrzenia i wysłuchania skrótu tego wywiadu.

O Władysławie Grochowskim

Jest absolwentem Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej, Teatralnej w Łodzi. Dwukrotnie był wójtem w gminie Trzebieszów. Mieszkańcy gminy wspominają go jako zaangażowanego w pracę, który traktował i zarządzał Urzędem Gminy jako prywatną firmą. W wieku 38 lat założył firmę Arche, która zaczęła działalność deweloperską polegającą na budowie, a także sprzedaży mieszkań w Warszawie. Spółka była jedna z pierwszych firm, które podjęły działalność deweloperską w Polsce. Pierwszą inwestycją była budowa 24 domów szeregowych przy ul. Królowej Marysieńki.

O Grupie Arche

Grupa Arche jest jedną z wiodących polskich firm branży hotelarskiej, posiadającą w swoim portfolio hotele miejskie w Warszawie, Lublinie, Pile, Wrocławiu, Siedlcach i Częstochowie, a także kolekcję miejsc zabytkowych. Firma zasłynęła rewitalizacją takich obiektów jak Arche Zamek Biskupi w Janowie Podlaskim, Arche Cukrownia w Żninie, Arche Hotel Tobaco w Łodzi, Arche Pałac i Folwark w Łochwie, Koszary Arche Hotel w Górze Kalwarii czy oddany w ubiegłym roku do użytku Arche Dwór Uphagena w Gdańsku. W 2023 roku Arche uruchomiło osiemnasty obiekt, Arche Fabrykę Samolotów w Mielnie.

O Forum Profit Hotel®

To prestiżowe i najważniejsze w Polsce spotkanie profesjonalistów branży. Uczestnikami wydarzenia są przedstawiciele hoteli i obiektów noclegowych w osobach: właścicieli niezależnych, inwestorów; prezesów, dyrektorów i kupców z sieci hotelarskich, a także dostawcy nowoczesnych technologii, zaopatrzenia, produktów lub usług dla sektora HoReCa.

Tegoroczna edycja XVIII Forum Profit Hotel® 2024 odbędzie się 2 grudnia w Arche Hotel Krakowska w Warszawie.

W programie Forum Profit Hotel®

  • KONFERENCJA z całodziennymi dyskusjami panelowymi przy udziale najwybitniejszych praktyków i ekspertów w Polsce;
  • BUSINESS SPEED DATING – indywidualne, spotkania kilkudziesięciu kupców z sieci hotelarskich oraz dużych obiektów niezależnych z dostawcami HoReCa;
  • SEKCJA WYSTAWIENNICZA – zlokalizowana w foyer, przeznaczona dla dostawców, którzy już na miejscu chcą efektywnie zaprezentować swoją ofertę, podczas indywidualnych spotkań z: hotelarzami niezależnymi, inwestorami, prezesami spółek hotelarskich oraz kupcami.
  • UROCZYSTA KOLACJA z Galą PROFIT HOTEL AWARDS® oraz SUPPLIER OF THE YEAR.

Źródło: BROG B2B

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 12.06.2024
Aktualizacja: 12.06.2024