Wasz Box czyli nowość od Pizza Hut

Udostępnij artykuł

Już od tego tygodnia wielbiciele pizzy mogą skorzystać ze specjalnej oferty „Wasz Box”. W ubiegłym roku w ofercie pojawił się „Twój Box”, czyli mała pizza z dwoma dodatkami w atrakcyjnej cenie. Teraz Pizza Hut przedstawia podobny box, z tym, że dla dwojga. „Wasz Box”, czyli średnia pizza i dwa dodatki. Oferta będzie dostępna we wszystkich restauracjach na wynos i w dostawie od 12 kwietnia.

Wasz Box z Pizza Hut w 30 minut

Nowość Pizza Hut składa się z dowolnej pizzy średniej wielkości oraz dwóch dodatków. Można je wybrać spośród pięciu opcji: skrzydełek z kurczaka, rollsów z szynką zapieczonych w grillowanej tortilli z mozzarellą, pieczywa czosnkowego, pieczywa czosnkowego z serem lub łódeczek ziemniaczanych. Pizza Hut oferuje odbiór zamówienia na wynos w 10 minut albo wygodną, bezkontaktową dostawę w 30 minut.

„Wasz Box” powstał z myślą o tych, którym spodobała się nasza wcześniejsza propozycja, czyli „Twój box”, ale chcieliby podobnej oferty dla dwojga. To idealne rozwiązanie dla wszystkich zabieganych i pragnących chociaż na chwilę odetchnąć od gotowania. Także tych, którzy akurat mają ochotę na swoją ulubioną pizzę i dodatki. Do dyspozycji jest wiele kombinacji. Przygotowaliśmy również wersję z wyborem tylko spośród trzech konkretnych rodzajów pizzy. Dzięki temu cena za box jest jeszcze bardziej atrakcyjna. – mówi Maja Wagner, Communication Manager Pizza Hut Polska.

„Wasz box” dla dwojga można zamówić na wynos już za 36,99 zł, jeśli wybiera się średnią pizzę spośród trzech propozycji z jednym składnikiem (z szynką, pieczarkami lub kurczakiem) i dobierze do tego dwa, spośród pięciu dodatków. Można wybierać spośród wszystkich dostępnych w lokalu rodzajów pizzy i wtedy „Wasz box” z dowolną średnią pizzą i dwoma dodatkami wyniesie 41,99 zł. Mniejsza wersja, czyli „Twój box” to odpowiednio 26,99 zł lub 31,99 zł.

Rynek Dostawców HoReCa – RAPORT 2022
>> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <<

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.

Opublikowano: 11.04.2022
Aktualizacja: 11.04.2022