Wielki konkurs dla restauratorów z okazji 25-lecia Selgros Cash & Carry

Udostępnij artykuł

Trwają obchody ważnego dla Selgros Cash & Carry jubileuszu i z tej okazji od 11 maja na profilu Instagram Instytutu Kulinarnego Transgourmet trwa konkurs dla osób  prowadzących działalność w branży gastronomicznej. Należy wykazać się w nim kreatywnym wykorzystaniem produktów marek własnych Transgourmet. Do wygrania atrakcyjne nagrody.

Zadaniem uczestników jest przygotowanie potrawy z użyciem produktów marek własnych Transgourmet. Przygotowaną potrawę należy sfotografować, podzielić się jej recepturą, a także opublikować zdjęcia na profilu własnego punktu gastronomicznego. Ważne jest również oznaczenie profilu Instytutu Kulinarnego Transgourmet wraz z hashtagiem #25latPrzemyślanychZakupów.   

Jest o co walczyć, bo do zdobycia są nagrody w postaci bonów o wartości do 5000 zł do wykorzystania w Selgros Cash & Carry, fartuchy dla całego zespołu oraz szkolenia w Instytucie Kulinarnym. Termin zgłoszeń mija  15 czerwca. Szczegóły, a także regulamin są dostępne w sekcji bio na profilu Instytutu Kulinarnego na portalu Instagram.  

Obserwowanie umiejętności, technik kulinarnych i pomysłów innych kucharzy to ważny aspekt rozwoju w gastronomii. Jesteśmy ciekawi jak nasze produkty marek własnych, zainspirują naszych klientów – mówi Bartosz Peter, ekspert Instytutu Kulinarnego Transgourmet.  

Produkty własne

Linia produktów marek własnych powstała głównie z myślą o odbiorcach z branży gastronomicznej i jest sukcesywnie rozbudowywana. Klienci mogą wybierać z szerokiego asortymentu dopasowanego do każdego rodzaju działalności. Transgourmet Premium to oferta dla smakoszy, których pociągają rzadko spotykane składniki – szlachetna odmiana ryżu czy sól w płatkach. Quality adresowana jest do klientów ceniących jakość i sztukę kulinarną na najwyższym poziomie. Zaspokaja niemal wszystkie wymagania nowoczesnych zakładów gastronomicznych, restauracji i hoteli. Linia produktów Economy powstała, aby zapewnić klientom solidne podstawy w każdej kuchni. TOPSELLER i TOPSELLER XXL to marka dla tych, którzy poszukują podstawowych produktów w najniższej cenie. Pełen asortyment jest dostępny zarówno w halach Selgros Cash & Carry, jak również dostarczany klientom Selgros HoReCa i Transgourmet Foodservice własnym, nowoczesnym transportem w jednej dostawie, zawsze na czas.   

Tekst powstał we współpracy z Selgros Cash & Carry.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.

Opublikowano: 25.05.2022
Aktualizacja: 25.05.2022