Wisła: Otwarcie aparthotelu Vislow już tej zimy

Każdy miłośnik gór ceni sobie spokój podczas wypoczynku. Przestrzeń jest pożądanym luksusem. Jak zapewniają właściciele, obie te cechy będzie posiadał nowo budowany kompleks 125 apartamentów, które według planu zostaną rozmieszczone w dziewięciu budynkach. Nie zabraknie restauracji, kawiarni oraz SPA. Otwarcie planowane jest tej zimy.

Pierwszy aparthotel w Wiśle, który świadomie będzie promował ekologię oraz pobyty w stylu #slow. Czy w dobie kryzysu hotelarstwa wywołanego pandemią można jeszcze mówić o innowatorskich pomysłach?

Tak – to bardzo dobry czasodpowiada dyrektor hotelu Agnieszka Dyk. – Obecnego czasu nie nazwałabym kryzysem a wyzwaniem, szansą na lepsze jutro. Z roku na rok nasza eko świadomość jest coraz większa. Mając na uwadze otaczające nas lasy i rzekę Wisłę postanowiliśmy otworzyć kompleks apartamentów inny niż wszystkie. W naszym projekcie nie ma półśrodków– dodaje.

Vislow, bo taką nazwę nosi zespół apartamentów szczególną uwagę poświęca na rozwiązania, które będą utrzymywać naturę w nienaruszonym stanie.

W apartamentach nie znajdziemy wody butelkowej przy łóżku. Vislow ogranicza zużycie, jakie wiąże się z ilością opakowań po wodzie do zera. Dlatego, zaraz po wejściu do każdego z budynków goście będą mogli udać się do tzw. Water Point z pustą butelkę/bidonem na wodę i uzupełnić ją.

Kolejnym rozwiązaniem jest przestrzeń łazienki, w której zamiast mini kosmetyków znajdziemy szampon, żel oraz balsam do ciała w dozownikach, a wszystko ze składem z naturalnych olei oraz ziół. Restauracja i kawiarnia stawia na zasadę #lesswaste, która ma na celu maksymalne wykorzystanie produktu tj. minimalne generowanie odpadów. W portfolio obiektu jest jeszcze wiele rozwiązań proekologicznych.

Całości koncepcji przyświeca również zasada #slow. W centrum każdego z apartamentów jest aneks kuchenny, który ma zapewnić komfort i swobodę pobytu zwłaszcza w czasach pandemii. Duże okna i tarasy to widok na otaczające kompleks lasy. Dostępny w każdym z dziewięciu budynków taras na dachu to przestrzeń do odpoczynku zarówno w ciągu dnia jak i nocy.

Vislow ucieszy także rodziny z dziećmi, dla których atrakcje są przygotowywane w wielkiej tajemnicy. Również psiarze znajdą swoje miejsce. Czworonogi są zdecydowanie mile widziane. Otwarcie Vislow zostało zaplanowane na tegoroczną zimę.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.