Accor podpisuje umowę franczyzową z Orkan Real Estate na prowadzenie Mercure w Szklarskiej Porębie

Nowy obiekt przywita pierwszych gości już w 2022 roku. Do ich dyspozycji będzie 140 nowoczesnych i komfortowych pokoi. Mercure Bergo Szklarska Poręba, którego budowa ruszyła we wrześniu 2019 roku, położony jest w samym centrum miasta, przy ulicy Okrzei, blisko lasu i górskiego potoku, ale także obiektów rekreacyjnych i tras narciarskich.

Hotel zapewni gościom nowoczesne, komfortowe wnętrza, nawiązujące do form skalnych znajdujących się w bezpośredniej okolicy oraz tradycji regionu jakim są huty szkła. Szkło i kamień dodadzą wyjątkowego stylu hotelowej przestrzeni, a otoczenie sprzyjające wypoczynkowi dostarczy niezapomnianych chwil podczas pobytu.

Goście będą mogli korzystać z restauracji, a także przestrzeni biznesowej i strefy relaksu oferującej wewnętrzny basen, czynny przez cały rok.  Inwestorem hotelu jest warszawska spółka Orkan Real Estate powiązana doświadczeniem zespołu osób, które są współautorami sukcesu inwestycji deweloperskich na terenie Polski, w szczególności Warszawie i Krakowie. Firma słynie z takich inwestycji, jak np. Soho Factory na warszawskiej Pradze czy krakowskie Osiedle Dobra Forma. Natomiast operatorem obiektu ma zostać spółka PI Management z Krakowa, koordynująca m.in. projekty takie jak AC by Marriott Kraków, The Bridge Suites czy Renaissance Gdańsk.

Mercure wzmacnia swoją pozycję w górskich miejscowościach wypoczynkowych Polski. Po Zakopanem, Krynicy, Karpaczu przyszedł czas na Szklarską Porębę, która z roku na rok staje się coraz bardziej popularna zarówno wśród turystów z Polski, jak i z Czech czy też Niemiec. Ten rok wskazuje na rosnące zainteresowane krajowymi destynacjami turystycznymi, dlatego nowo powstający hotel dzięki bardzo atrakcyjnej lokalizacji, bogatej ofercie oraz wyjątkowemu wystrojowi, oddającemu lokalny charakter miejsca, stanowić będzie idealne miejsce dla każdego miłośnika górskiego wypoczynkuprzekonuje Jacek Stasikowski, dyrektor ds. rozwoju sieci Accor.

RYNEK GASTRONOMICZNY W POLSCE RAPORT 2020
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.