Bobby Burger z kolejnym lokalem w Poznaniu

To dobra wiadomość dla poznańskich wielbicieli kuchni slow food – sieć otworzyła swój drugi lokal w stolicy Wielkopolski. Od 1 lutego br. kultowe burgery serwowane w lokalach tej pierwszej i zarazem największej polskiej sieci burgerowni, możemy zjeść także w galerii Avenida. Nowy lokal Bobby Burger zajmuje powierzchnię 122,6 mkw., a w jego wnętrzu znajdziemy mural zaprojektowany i wykonany przez poznańską artystkę – Alicję Białą.

Zaledwie rok po debiucie sieci Bobby Burger w CH Posnania, w mieście otwarto drugi lokal pod szyldem tej marki.  – Galeria Avenida to jeden z największych tego typu obiektów w Wielkopolsce. Znajduje się w nim ponad 200 sklepów oraz kilkadziesiąt restauracji. Nie mogliśmy przejść obok tego faktu obojętnie i zdecydowaliśmy się dopełnić ofertę gastronomiczną galerii o prawdziwą burgerownię w duchu slow food – mówi Maciej Sobolewski, marketing manager sieci Bobby Burger.
Lokalny akcent
W nowym lokalu sieci Bobby Burger znajdziemy artystyczny, lokalny akcent. Jest to mural zaprojektowany i wykonany przez miejscową artystkę – Alicję Białą, której prace zdobią ściany nie tylko w Polsce, ale także m.in. w Meksyku, Portugalii czy USA. Mural o powierzchni 16 mkw. nawiązuje do bardzo dobrego położenia galerii Avenida, czyli bezpośredniego połączenia z dworcem kolejowym i autobusowym – co sprawia, że każdego dnia spotykają się tu nie tylko poznaniacy, ale także liczni podróżni. Z kolei maski zasłaniające twarze namalowanych postaci, przywołują na myśl jedno z najważniejszych wydarzeń artystycznych Europy – Malta Festival Poznań.
– Spójny wizerunek marki Bobby Burger jest dla nas bardzo ważny, jednak nie zapominamy o lokalnym akcencie – w końcu to z myślą o naszych klientach wchodzimy do nowych miast oraz otwieramy kolejne punkty w lokalizacjach, w których marka Bobby Burger zdobyła już grono wiernych fanów. Dlatego we wnętrzu naszego nowego lokalu znajduje się mural inspirowany miastem Poznań – dodaje Maciej Sobolewski.
Klasyki i sezonowe nowości w menu
W ofercie poznańskiego lokalu sieci Bobby Burger, poza kultowymi burgerami 100 proc. wołowina, znajdziemy burgery drobiowe i aż cztery pozycje wegetariańskie. Nowe wrażenia smakowe zapewnia zmieniane co trzy miesiące menu sezonowe. Aby spełnić oczekiwania wszystkich klientów, Bobby Burger wprowadził także bezglutenowy wariant bułki oraz możliwość modyfikowania składników – od serów, po sosy, warzywa i kotlety. W menu dostępne są również m.in. frytki z autorską przyprawą, kawa z ekspresu kolbowego czy lemoniada.
Bobby Burger w galerii Avenida (Poznań, ul. Stanisława Matyi 2) otwarty jest od poniedziałku do soboty w godzinach 9:00 – 21:00 oraz w niedziele w godzinach 9:00 – 20:00. To 38 lokal sieci na terenie Polski i 14 burgerownia własna (reszta to lokale franczyzowe).

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.