Burger King i KFC z nowymi napojami

W gorące letnie dni często myślimy o tym, jak najlepiej schłodzić rozgrzany organizm i zapewnić mu lepszy komfort funkcjonowania – nowe mrożone napoje Pepsi Freeze oraz 7UP Freeze to sposób na poradzenie sobie z upałem. Konsystencja rozdrobnionego lodu sprawia, że napoje na dłużej zachowują chłód, zapewniając orzeźwienie. Napoje pojawiły się w wybranych restauracjach Burger King oraz KFC w Warszawie, Wrocławiu oraz Krakowie. 

– Bardzo cieszy nas fakt, że jako jedni z pierwszych na rynku europejskim udostępniamy konsumentom mrożone napoje gazowane. Technologia ich wytwarzania gwarantuje, że bąbelki nie skończą się po krótkiej chwili. To idealne rozwiązanie na letnie upały, które znakomicie się sprawdzi, kiedy poczujemy, że nasz organizm wymaga szybkiego schłodzenia. A dzięki nowej, lżejszej konsystencji będziemy mogli o wiele dłużej cieszyć się uwielbianym przez konsumentów smakiem Pepsi oraz 7UP – powiedziała Marta Wodzyńska, starszy kierownik ds. kluczowych klientów w Europie Centralnej i na Bałkanach w PepsiCo.

– W restauracjach Burger King napoje Pepsi i 7up Freeze cieszą się jeszcze większą popularnością, niż się spodziewaliśmy. W gorące, letnie dni są świetną alternatywą dla tradycyjnego napoju, stanowią też ciekawy pomysł na deser. Wybierane są szczególnie przez młodszą grupę naszych gości – dodała Katarzyna Makowska, marketing manager Burger King w AmRest

Napoje Freeze dostępne są aktualnie w kilku wybranych restauracjach, a ich przygotowanie wymaga zastosowania zaawansowanych technicznie urządzeń chłodzących. Zostały one zaprojektowane i wyprodukowane w USA, instalacja tych nowatorskich urządzeń w wybranych do testu lokalach była możliwa dzięki szczegółowym testom i technicznemu wsparciu lokalnego Działu Sprzętu Marketingowego, który także odpowiada za sprawne działanie urządzeń. Tego typu maszyny zostały zainstalowane w Polsce po raz pierwszy.

Pilotaż jest przeprowadzany wspólnie z firmą AmRest, największym partnerem gastronomicznym PepsiCo w regionie Europy Centralnej, w wybranych restauracjach Burger King oraz KFC w Warszawie, Krakowie oraz Wrocławiu. Jeśli ta forma orzeźwienia spotka się z uznaniem wśród konsumentów, napoje Freeze będą stopniowo udostępniane w kolejnych punktach gastronomicznych.    

Pełna lista restauracji serwujących napoje Pepsi Freeze oraz 7Up Freeze: Burger King Zodiak, Warszawa, ul. Widok 26, KFC Gruba Kaśka, Warszawa, Al. Solidarności 68a,  KFC DT Makro, Warszawa, Al. Jerozolimskie 184, Burger King Feniks, Wrocław, ul. Szewska 75/77, KFC DT Kromera, Wrocław, Al. Kromera 18, KFC DT Bielany, Wrocław, ul. Tyniecka 4a, KFC Galeria Krakowska ECE (food court), Kraków, ul. Pawia 5.

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie RG2019banner.png

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.