CH Europa Centralna poszerza ofertę gastronomiczną

Udostępnij artykuł
W nowej restauracji na gości czekać będą specjały kuchni wietnamskiej, chińskiej i tajskiej, przygotowywane przez wykwalifikowanych, azjatyckich kucharzy. Lokal w gliwickim obiekcie zajmie powierzchnie 120 mkw. W ramach podpisanej umowy najmu Silver Dragon ruszy jeszcze przed wakacjami.

– W menu znajdą się między innymi popularne Dragon Boxy, dania w panierce, potrawy smażone na patelni wok czy owoce morza – mówi Małgorzata Gruszczyńska z Silver Dragon.

Lokal o powierzchni 120 mkw. znajdzie się na poziomie +1 w sąsiedztwie restauracji Olimp. Jego otwarcie planowane jest jeszcze przed wakacjami. Dzięki temu wzbogaci przestronną i komfortową strefę restauracyjną gliwickiego obiektu, którą tworzą również takie marki jak: McDonald’s/McDrive, Olimp, Ryokan Sushi czy Yasir Kebab. Ponadto, klienci tego centrum handlowego mogą korzystać z oferty – Grycan, loYogurteria czy Mount Blanc.

– Bardzo cieszymy się, że Silver Dragon do nas dołączy. Będzie to ciekawa propozycja dla naszych klientów, którzy lubią orientalne smaki. – mówi Katarzyna Lenartowicz, dyrektor Centrum Handlowego Europa Centralna. – Nowy rok to dla nas czas dynamicznego poszerzania grona najemców. Po nowych markach odzieżowych, jak m.in. Vistula oraz Wólczanka, teraz poszerzamy ofertę restauracyjną. Mogę jednak zdradzić, że to nie koniec i niebawem czekają nas kolejne otwarcia – dodaje.

NOWOŚCI GASTRONOMICZNE – KWIECIEŃ 2019
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 19.04.2019
Aktualizacja: 23.04.2019