W nowej restauracji na gości czekać będą specjały kuchni wietnamskiej, chińskiej i tajskiej, przygotowywane przez wykwalifikowanych, azjatyckich kucharzy. Lokal w gliwickim obiekcie zajmie powierzchnie 120 mkw. W ramach podpisanej umowy najmu Silver Dragon ruszy jeszcze przed wakacjami.

– W menu znajdą się między innymi popularne Dragon Boxy, dania w panierce, potrawy smażone na patelni wok czy owoce morza – mówi Małgorzata Gruszczyńska z Silver Dragon.
Lokal o powierzchni 120 mkw. znajdzie się na poziomie +1 w sąsiedztwie restauracji Olimp. Jego otwarcie planowane jest jeszcze przed wakacjami. Dzięki temu wzbogaci przestronną i komfortową strefę restauracyjną gliwickiego obiektu, którą tworzą również takie marki jak: McDonald’s/McDrive, Olimp, Ryokan Sushi czy Yasir Kebab. Ponadto, klienci tego centrum handlowego mogą korzystać z oferty – Grycan, loYogurteria czy Mount Blanc.

– Bardzo cieszymy się, że Silver Dragon do nas dołączy. Będzie to ciekawa propozycja dla naszych klientów, którzy lubią orientalne smaki. – mówi Katarzyna Lenartowicz, dyrektor Centrum Handlowego Europa Centralna. – Nowy rok to dla nas czas dynamicznego poszerzania grona najemców. Po nowych markach odzieżowych, jak m.in. Vistula oraz Wólczanka, teraz poszerzamy ofertę restauracyjną. Mogę jednak zdradzić, że to nie koniec i niebawem czekają nas kolejne otwarcia – dodaje.
NOWOŚCI GASTRONOMICZNE – KWIECIEŃ 2019
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <
© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.
Redaktorka Naczelna Nowości Gastronomiczne, redaktor Horecanet.pl, współorganizatorka Forum Rynku Gastronomicznego Food Business Forum® i Spa i Wellness Business Forum®.
Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Uniwersytecie Warszawskim. Z wydawnictwem BROG B2B związana od 2018 roku. Pełni funkcję redaktor naczelnej Nowości Gastronomicznych oraz redaktor portalu Horecanet.pl.
Współorganizuje najważniejsze wydarzenie dla branży gastronomicznej Food Business Forum. Odpowiada za dobór tematów dyskusji oraz podnoszenie jakości wydarzenia pod kątem merytorycznym.
Dba także o różnorodność panelistów i prelegentów. Przeprowadziła wywiady m.in. z Karolem Okrasą, Arturem Jarczyńskim czy Andreą Camastrą. Prywatnie szczęśliwa żona, mama Alberta, fanka czekolady i dobrej kuchni, miłośniczka zumby, literatury grozy i Justina Timberlake’a. Chętnie sięga po filmy dokumentalne, biografie oraz książki i produkcje oparte na faktach.






