Chcesz rozwinąć swój biznes? Zgłoś się do konkursu #RuszamyRazem

Udostępnij artykuł
Właśnie wystartowała akcja społeczna, której celem jest wsparcie branży HoReCa. 20 ekspertów z różnych dziedzin, pro bono, przeprowadzi warsztaty dla zwycięzców i podzieli się swoją cenną wiedzą. Konkurs skierowany jest do restauratorów, właścicieli barów, pensjonatów, hoteli, kawiarni, małych gastronomii, którzy chcą się rozwijać i są otwarci na zmiany. Patronat nad akcją objęły nasze czasopisma: Nowości Gastronomiczne, Świat Hoteli, Sweets & Coffee oraz portal Horecanet.pl

#RuszamyRazem to akcja, w której przez pierwsze tygodnie będziemy przedstawiać naszych ekspertów i rozmawiać z nimi oraz pokazywać konkretne narzędzia, które pomogą Ci uskrzydlić Twój biznes. Potem będziemy obserwować zmagania 10 finalistów, poznamy ich historie nadzieje rozczarowania. Będziemy dzielić się wiedzą i dawać wsparcie przedsiębiorcom – tłumaczy Wioletta Serafin z pracowni KDesign, która jest organizatorem akcji.

Jak się zapisać?

Aby zgłosić się do konkursu, zaakceptuj regulamin i prześlij nam kilka słów o sobie, o sytuacji Twojej firmy w czasie kryzysu oraz pomyśle, dlaczego i jak chciałbyś zmienić wizerunek swojej firmy. Może to być video, rysunek, plik tekstowy lub zdjęcie.

Aplikacje można zgłaszać do 15 października na:
www.ruszamyrazem.pl
https://www.facebook.com/RuszamyRazem
https://www.instagram.com/ruszamyrazem.pl
Nagroda

Nagrodą w konkursie jest cykl warsztatów i szkoleń dla Twojej firmy. Nasi eksperci pomogą Ci stworzyć projekt odświeżenia marki, która dostanie siłę i mocny powiew wiatru w żagle.

REGULAMIN KONKURSU
>> prosimy kliknąć, aby się zapoznać <<

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 01.10.2020
Aktualizacja: 01.10.2020