Costa Coffee poszerza portfolio w stolicy

Największa ogólnopolska sieć kawiarni otworzyła nowy lokal, tym razem przy stacji Metro Ursynów na al. KEN 98. Kawiarnia zaprasza gości od wtorku 13 sierpnia. To już kolejna Costa Coffee, która w ostatnim czasie zagościła na mapie Warszawy.
Dogodna lokalizacja

Usytuowanie lokalu przy samej stacji Metro Ursynów nie jest przypadkowe. Celem, jaki przyświeca zespołowi Costa Coffee, jest to, aby każdy mieszkaniec Warszawy miał łatwy dostęp do kawiarni, w drodze do pracy, szkoły czy na spotkanie z przyjaciółmi. Dlatego lokale Costa znajdują się w pobliżu aż 40 proc. stacji I lub II linii metra. Co więcej, wychodząc z dziesięciu stacji, miłośnicy kawy znajdą lokal Costa Coffee w zasięgu zaledwie 100 metrów.

W otoczeniu zieleni

Goście nowego lokalu na Ursynowie będą mogli odpocząć od miejskiego zgiełku, relaksując się w ogródku z kanapami. Kawiarnia położona jest w słonecznym, pełnym zieleni zakątku. Poza klimatycznym otoczeniem, także wnętrze kawiarni ma wiele do zaoferowania. Do dyspozycji gości Costa Coffee są szerokie fotele oraz miejsca do siedzenia na parapecie. Nowa kawiarnia gwarantuje też ofertę gastronomiczną.

Lokal na Ursynowie został urządzony w standardzie design Spectrum. Cechą charakterystyczną stylu jest włączenie do wystroju kawiarni drewnianych elementów oraz zielonych roślin doniczkowych, które nadają wnętrzu przytulny charakter. W nowej kawiarni nie mogło zabraknąć tematycznych grafik i instalacji artystycznych inspirowanych m.in. Latte Artem. Design Spectrum ma na celu powiększenie dotychczasowej przestrzeni lokalowej w celu maksymalizacji komfortu gości.

RYNEK GASTRONOMICZNY W POLSCE – RAPORT 2019
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.