CSM Bakery Solutions powalczy o tytuł Supplier of the Year Sweets & Coffee Forum 2019

Udostępnij artykuł
Przedstawiciele firmy spotkają się z kilkudziesięcioma osobami odpowiedzialnymi za zakupy, zaopatrzenie i inwestycje w sieciach kawiarni, cukierni, lodziarni i piekarni w ramach Business Speed Dating podczas V Sweets & Coffee Forum 2019. CSM Bakery Solutions weźmie także udział w konkursie dla najlepszych dostawców – Supplier of the Year 2019. Wydarzenie odbędzie się już 20 maja w Warsaw Marriott Hotel.

CSM Bakery Solutions jest jednym z największych, światowych dostawców produktów piekarniczych i cukierniczych. Pozycja rynkowa wynika z otwartości i zrozumienia dla potrzeb klientów i dostarczenia najwyższej jakości produktów, jak również najlepszych rozwiązań technologicznych. Jako firma CSM Bakery Solution skupia się całkowicie na potrzebach klientów. Wspiera przedsiębiorców lokalnie, dzieląc się z nimi wiedzą i doświadczeniem globalnym. Dzięki międzynarodowym strukturom i obecności na całym świecie firma ma dostęp do najlepszych i najskuteczniejszych rozwiązań technologicznych i produktowych.

Od początku swej działalności stawia na jakość produktów, które oferuje klientom. Dzięki kompleksowej działalności, która z jednej strony nastawiana jest na sprzedaż dodatków piekarniczych i cukierniczych, z drugiej, na produkcję wyrobów gotowych, od początku do końca kontrolowany jest cały łańcuch produkcyjny: od surowca do produktu gotowego.

Dajemy Państwu możliwość skorzystania z naszego doświadczenia w produkcji najwyższej jakości produktów oraz szerokiej wiedzy o trendach, opartej na wnikliwych badaniach.

W konkursie Supplier of the Year Sweets & Coffee Forum 2019 biorą udział firmy – dostawcy produktów, urządzeń, sprzętu, technologii i usług dla sektora HoReCa, które zgłosiły i opłaciły swój udział w V Forum Sweets & Coffee jako Sponsor lub Wystawca, albo wykupiły Kartę Wstępu – Business i będą prezentowały swoją ofertę podczas spotkań Business Speed Dating organizowanych w ramach wydarzenia. Trzech, równorzędnych zwycięzców konkursu wybiera jury złożone z „kupców” uczestniczących w tegorocznej edycji Business Speed Dating. Laury dla najlepszych Dostawców Roku wręczone zostaną podczas wieczornej Gali na zakończenie V Sweets & Coffee Forum 2019.

WWW.SCFORUM.PL

Organizatorem jest BROG B2B – media efektywnej komunikacji – wydawca czasopism: Świat HoteliNowości GastronomiczneSweets & CoffeeStacja Benzynowa & Convenience Store; portali: www.horecanet.pl, www.petrolnet.pl, oraz organizator Forum Rynku Hotelarskiego Profit Hotel, Forum Rynku Gastronomicznego Food Business Forum, Forum Rynku Kawiarni, Cukierni, Lodziarni, Piekarni Sweets & Coffee, a także Forum Rynku Stacji Paliw PetroTrend.

Kontakt z Organizatorem
BROG B2B

Zbigniew Pąk
dyrektor sprzedaży
664 463 083, 22 290 66 11
z.pak@brogb2b.pl

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 10.05.2019
Aktualizacja: 10.05.2019