Deli by Shell z promocyjnymi propozycjami gastronomicznymi

Wystartowała trzecia i ostatnia odsłona promocji „Moc okazji we wtorki i czwartki”. Do 1 marca klienci stacji będą mogli kupić hot-dogi MAXI w cenie 5 zł, kanapki deli by Shell za 5,49 zł oraz uzyskać kod promocyjny na 500 punktów Shell ClubSmart.  

W ofercie deli by Shell znajdują się m.in. klasyczna bagietka z szynką i serem, kajzerka z łososiem i jajkiem, lekko pikantna zapiekanka ze stripsami i papryczkami jalapeño czy ciabata Bella Ciao z mozzarellą i rukolą[1]. Co więcej, kupując te produkty klienci otrzymają dodatkowe punkty Shell ClubSmart.

Oferta gastronomiczna w wydaniu Shell to gwarancja smaku i jakości. Klienci mogą skosztować u nas bagietek na zakwasie, kanapek z łososiem pacyficznym czy jajkami od kur z wolnego wybiegu. Biorąc pod uwagę promocyjną cenę, jest to świetna okazja dla wszystkich smakoszy dobrego i zdrowego jedzenia – mówi Andrzej Nos, Senior Category Manager Fast Food&Coffe w Shell Polska.

Dodatkowe 500 punktów Shell ClubSmart

We wtorki i czwartki uczestnicy programu lojalnościowego za zatankowanie minimum 10 l dowolnego paliwa otrzymają kod promocyjny na paragonie, po zarejestrowaniu którego na stronie www.shellsmart.com albo w aplikacji do 28 lutego jednorazowo uzyskają dodatkowe 500 punktów Shell ClubSmart.

Punkty będzie można wymienić na dowolną kawę deli by Shell (200 ml) i klasycznego hot doga z parówką albo bagietkę ze stripsami bądź hummusem na wybranych stacjach. Z promocji klienci będą mogli skorzystać jeden raz w okresie jej trwania, punkty zostaną dodane do konta w ciągu 5 dni od zrealizowania kodu promocyjnego.

NOWOŚCI GASTRONOMICZNE grudzień 2020
>> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <<

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.