Dyrektor generalny Suntago Village wybrany

Udostępnij artykuł
Z początkiem lutego br., z ramienia spółki Hotel Professionals Management Group stanowisko dyrektora generalnego całorocznego osiedla domków rekreacyjnych Suntago Village, powstającego w ramach kompleksu Park of Poland, objął Jerzy Podeszewski. 

Suntago Village to pierwszy komponent bazy noclegowej największego w Europie zadaszonego parku wodnego, który powstaje we Wręczy pod Mszczonowem.

W ramach pierwszej fazy Suntago Village powstanie około 100 rekreacyjnych modułowych domków wypoczynkowych typu Cabaña wraz ze strefą zabaw dla dzieci, przestrzenią przeznaczoną do wspólnego grillowania, centralnym budynkiem z recepcją oraz mini-sklepem. Otwarcie planowane jest na trzeci kwartał 2019 r. W przyszłości inwestor nie wyklucza  powiększenia osiedla o ok. 100 kolejnych domków. W procesie przygotowania do otwarcia i po otwarciu, Suntago Village zarządzane jest przez spółkę Hotel Professionals Management Group, która jednocześnie wspiera inwestora w zakresie pozostałej bazy noclegowej w ramach inwestycji Park of Poland.

Jerzy Podeszewski dołączył do zespołu Hotel Professionals Management Group w maju 2018 r., obejmując stanowisko director of asset and hotel management. Jerzy od ponad 25 lat związany jest z branżą hotelarską. Swoją karierę w sektorze rozpoczął w  1992 r. w Szczecinie, gdzie w czterogwiazdkowym hotelu Radisson SAS przez siedem lat obejmował stanowisko Kierownika Konferencji i Bankietów. W kolejnych latach Jerzy związany był z wieloma hotelami, zarówno należącymi do globalnych sieci, jak i obiektami niezależnymi, w tym m.in. z hotelami marki Holiday Inn w Krakowie i Katowicah, hotelem InterContinental w Warszawie, hotelem Andel’s w Krakowie, SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie, czy Baltic Plaza Hotel MediSPA & fit w Kołobrzegu. Zanim dołączył do HPMG, Jerzy pełnił po raz drugi funkcję dyrektora generalnego w hotelu Grand Hotel Rzeszów.

Oprócz Suntago Village, bazę noclegową Park of Poland będą tworzyły dwa hotele w standardzie cztero- i pięciogwiazdkowym. W pierwszej kolejności powstanie hotel czterogwiazdkowy, którego otwarcie planowane jest na 2021 r. Łącznie hotele zaoferują ponad 700 miejsc noclegowych. Bazą noclegową w okresie-preopening i po otwarciu będzie zarządzała spółka Hotel Professionals Management Group.

RYNEK DOSTAWCÓW HORECA W POLSCE – RAPORT 2019
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 05.02.2019
Aktualizacja: 05.02.2019