Gastromall Group rośnie w siłę

W dniu 18 września br. zostały otwarte dwie nowe Restauracje Olimp. Tym razem zadebiutowały w Centrum Handlowym Vivo Piła przy ul. 14-ego Lutego 26 oraz w budynku biurowym Retro Office House we Wrocławiu. Jednocześnie, tego samego dnia na foodcourtcie w Vivo Piła zostały otwarte lokale pod marką Makarun oraz City Kebab (również należące do Gastromall Group).
Restauracja Olimp, Retro Office House, Wrocław

Nowy wrocławski lokal mieści się w biurowcu Retro Office House przy ulicy Piłsudskiego 69. Został stworzony z myślą o pracownikach  Retro Office House i mieszkańcach  Wrocławia, dlatego do restauracji wejdziemy zarówno od strony głównej ulicy, jak i od wewnętrznej strony budynku Retro Office House. Od poniedziałku do piątku w lokalu serwowana jest oferta śniadaniowa, a od godziny 10:30 lunchowa. W weekendy restauracja otwarta jest od godziny 11:00 do 19:00.

Lokal o powierzchni 300 mkw. wykończony jest według najnowszej koncepcji wizualnej marki. Dominuje w nim jasne drewno, naturalna zieleń i ciepłe światło. Tradycyjne nadstawki grzewcze zastąpiły nowoczesne lampy grzewcze. W lokalu wydzielono strefy wypoczynkowo – relaksacyjne. Tym samym liczba Restauracji Olimp wzrosła do 91.

Nowym rozwiązaniem zastosowanym w Restauracji Olimp w Retro House jest zagospodarowanie patio biurowca o powierzchni 80 mkw. oraz stworzenie mini letniego ogródka od strony ulicy Piłsudskiego.

NOWOŚCI GASTRONOMICZNE – SIERPIEŃ-WRZESIEŃ 2019
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione