GinWeek – rusza nowy festiwal. 2 koktajle za 39 zł

Udostępnij artykuł

[POD NASZYM PATRONATEM] Moda na gin rozkwita w polskich barach! W dniach 1-19 czerwca, w pięciu największych polskich miastach, odbędzie się premierowa edycja festiwalu promocji kultury ginu – GinWeek. Goście będą mogli odwiedzić ponad 60 topowych GinBarów i skosztować zestawu dwóch modnych koktajli w festiwalowej cenie 39 zł.

Niewątpliwie gin przeżywa odrodzenie! Dzisiaj ten klasyk koktajlowej kultury staje się jeszcze bardziej różnorodny niż wcześniej, zachwyca nowymi smakami i wyrafinowanymi miksami. Stąd pomysł na promocję kultury ginu i organizację Festiwalu GinWeek w Polsce. – zaznacza Ewa Pawella, współorganizatorka Festiwalu. Zapraszamy wszystkich do odwiedzenia GinBarów biorących udział w wydarzeniu. Wśród nich są znane i lubiane bary, a także nowe miejsca, które powstały na fali wyśmienicie rozwijającej się sceny barmańskiej.

Festiwal odbędzie się w dniach 1-19 czerwca w Warszawie, Krakowie, Trójmieście, Wrocławiu oraz Poznaniu. Uczestniczące w nim bary zapraszają do rezerwacji zestawu dwóch modnych koktajli opartych na alkoholach na ginie Beefeater w promocyjnej cenie 39 zł. To w wielu przypadkach ponad 50 proc. zniżki. Mechanizm Festiwalu jest bardzo prosty – rezerwacje dostępne są na restaurantclub.pl/ginweek.

Premierowa edycja Festiwalu stanowi przede wszystkim pretekst do odkrywania kultury ginu. Także poznania talentów najlepszych barmanów i degustacji najmodniejszych zestawów koktajlowych przygotowanych zgodnie z najnowszymi, światowymi trendami.

Wydarzenie promuje odpowiedzialną i jakościową konsumpcję koktajli w umiarkowanych ilościach. Biorą w nim udział wyłącznie najlepsze, starannie wyselekcjonowane bary w kraju. Można w nich skosztować znanych na całym świecie koktajlowych klasyków, a także autorskich i popisowych kompozycji, przygotowywanych przez mistrzów sztuki barmańskiej na bazie ginu Beefeater.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione

Opublikowano: 17.05.2022
Aktualizacja: 17.05.2022