Grycan zaprasza ojców na desery

Udostępnij artykuł
Dzień Taty do doskonała okazja, aby zjeść deser lodowy w towarzystwie najbliższych. Już w ten weekend lodziarnio-kawiarnie Grycan – Lody od pokoleń zapraszają do wspólnego świętowania. 22 i 23 czerwca na gości czekają wyjątkowe desery lodowe na wynos w promocyjnych cenach!

– Uwielbiamy świętować z naszymi gośćmi specjalne, rodzinne okazje, takie jak Dzień Taty. Na słodkie chwile przyjemności proponujemy wyśmienite desery lodowe na wynos w chrupiących, słodkich waflach. Doskonale na spacer z tatą! Serdecznie zapraszamy! –mówi Elżbieta Grycan, właścicielka sieci Grycan – Lody od pokoleń.

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie RG2019banner.png

W specjalnej ofercie znajdują się:

  • Rożek Malinowe Brownie – absolutny hit lodziarnio-kawiarni Grycan teraz dostępny również w postaci rożka! Kompozycja lodów Czekoladowych, Stracciatella i Sorbetu z Malin podana z czekoladowym ciastkiem brownie własnej produkcji. Deser udekorowany jest bitą śmietaną, przygotowywanym na miejscu w lodziarnio-kawiarni sosem z malin oraz chrupiącą rurką waflową własnej produkcji. Cena 12,90 PLN.
  • Rożek firmowy (3 lub 4 kulki) – chrupiący wafel wypełniony trzema lub czterema porcjami lodów w dowolnych smakach, udekorowany puszystą bitą śmietaną, polewą truskawkową i czekoladowo-orzechową posypką. Smaki lodów można komponować dowolnie, wybierając spośród lodów tradycyjnych, sorbetów z owoców lub lodów jogurtowych. Cena: 9,90 PLN (3 kulki), 10,90 PLN (4 kulki).
  • Przysmak Grycana – coś na mniejszy apetyt! Dwa dowolnie wybrane smaki lodów, podane z puszystą bitą śmietaną i czekoladowo-orzechową posypką. Cena 7,90 PLN.

Oferta dostępna jest w sobotę i niedzielę – 22 i 23 czerwca we wszystkich lodziarnio-kawiarniach sieci Grycan – Lody od pokoleń.

NOWOŚCI GASTRONOMICZNE – KWIECIEŃ 2019
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 19.06.2019
Aktualizacja: 19.06.2019