Hotel Number One częścią nowej sieci Grano Hotels

Udostępnij artykuł
Spółka zarządzająca gdańskim obiektem oraz kompleksem apartamentów Nowa Motława powołała do życia sieć Grano Hotels. Inwestycje będą od teraz nosiły odpowiednio nazwy: Hotel Number One by Grano oraz Grano Apartments Nowa Motława. W ramach nowej sieci funkcjonować będzie także Hotel Grano oraz apartamenty Grano Residence, których otwarcie zaplanowano na wiosnę 2020 roku. Wówczas sieć zarządzać będzie ponad 500 pokojami i apartamentami na Wyspie Spichrzów.

Hotel Number One zlokalizowany na gdańskiej Wyspie Spichrzów od teraz funkcjonuje pod nową nazwą – Hotel Number One by Grano. Obiekt, wraz z sąsiadującym kompleksem apartamentów Nowa Motława, jest częścią nowej sieci Grano Hotels. Grano Apartments Nowa Motława stały się częścią sieci ponieważ niosą za sobą udogodnienia, które najczęściej przypisuje się hotelom m.in.  recepcję czynną przez całą dobę, dostęp do SPA oraz basenu, a także restaurację serwującą dania kuchni śródziemnomorskiej.

To pierwsze już funkcjonujące obiekty w ramach grupy. Na wiosnę 2020 roku zapowiedziano otwarcie kolejnego hotelu sieci. Czterogwiazdkowy Hotel Grano, który również powstaje w obrębie Wyspy Spichrzów zaoferuje gościom 136 komfortowych pokoi i bogatą ofertę udogodnień.

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie RH2019banner.png

Obiekty sieci Grano Hotels posiadają nowoczesne wyposażenie, a hotel został zaprojektowany w oryginalnym stylu, z ciekawymi rozwiązaniami łączącymi intrygujący design i funkcjonalność. Nazwa sieci (grano, czyli po włosku ziarno) nawiązuje do bogatej historii Wyspy Spichrzów.

Ofertę wszystkich obiektów sieci Grano można znaleźć na stronie internetowej www.granohotels.pl. Dzięki rezerwacji noclegu poprzez portal goście mogą liczyć na szereg korzyści m.in. 15% zniżki na kolejny pobyt w hotelu sieci, 50% zniżki na parking, 50% zniżki na wino w hotelu oraz 10% zniżki w restauracji i SPA.

– Włączenie Hotelu Number One do sieci Grano Hotels to kolejny kamień milowy na naszej na drodze, która od czasu naszego otwarcia ponad dwa lata temu przebiegała bardzo pomyślnie. Wierzymy, że dzięki stworzeniu Grupy Grano Hotels będziemy w stanie oferować naszym gościom jeszcze lepsze usługi i stale podnosić ich poziom satysfakcji z pobytu. Mamy także nadzieję, że sieć już wkrótce stanie rozpoznawalną marką na rynku hotelowym w naszym kraju, a także poza jego granicami, natomiast pobyt w jednym z jej obiektów będzie kojarzony z najwyższym poziomem komfortu – mówi Łukasz Pawlina, dyrektor sprzedaży i marketingu sieci Grano Hotels.

Hotel Number One został otwarty w 2017 r. Unikalne wnętrza obiektu i przyjazna atmosfera w nim panująca szybko zaskarbiły serca odwiedzających. Hotel cieszy się dużą popularnością zarówno wśród turystów z Polski, jak i z zagranicy – wielu z nich to już stali goście. Na terenie kompleksu znajduje się uznana restauracja Mamma Mia Zielona Pietruszka specjalizująca się w kuchni włoskiej, w której kucharze przygotowują dania na oczach klientów w otwartej kuchni. Goście hotelu korzystają także ze strefy wypoczynku One Harmony SPA & Wellness, w której można korzystać z sauny suchej i mokrej, kąpieli relaksacyjnych z biczami wodnymi i przeciwprądami, basenu, masaży, zabiegów pielęgnacyjnych oraz siłowni.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 08.07.2019
Aktualizacja: 12.07.2019