Karol Okrasa w Nowościach Gastronomicznych

Udostępnij artykuł
Już za kilka dni pojawi się nasze najnowsze wydanie, którego bohaterem będzie Karol Okrasa. To także ostatni moment na współpracę reklamową w jednym z najciekawszych wydań tego roku.

W ekskluzywnym wywiadzie okładkowym Karol Okrasa zdradził red. Milenie Kaszubie-Janus, m.in co denerwuje go w gastronomii, jak zarządza i kompletuje zespół, o elegancji w kuchni polskiej oraz dlaczego mentor pełni kluczową rolę w rozwoju kariery młodego kucharza. W numerze, który z pewnością przykuje uwagę całej branży i nie tylko, znajdą się także m.in. ekskluzywne rozmowy z Łukaszem Konikiem, prezesem Polskiej Inicjatywy Kulinarnej, Arkadiuszem Wilamowskim, szefem kuchni restauracji Chłodna 15, która po raz pierwszy znalazła się w Przewodniku Michelin oraz Iwoną Niemczewską, jurorką w S. Pellegrino Young Chef. Ponadto w czasopiśmie:
– menedżer lokalu – zadania, obowiązki, funkcje,
– restauracja w obiekcie zabytkowym,
– co wspólnego ma wino z solą.
To tylko niektóre tematy najnowszego wydania Nowości Gastronomicznych.

Serdecznie zachęcamy dostawców do współpracy, którym szczególnie zależy na efektywnym i szerokozasięgowym dotarciu z ofertą produktów lub usług do decyzyjnych profesjonalistów sektora HoReCa.

 

Czasopismo wydawane jest przez BROG B2B – media efektywnej komunikacji – właściciela magazynów: Świat Hoteli, Nowości Gastronomiczne, Sweets & Coffee, Stacja Benzynowa & Convenience Store, portali: www.horecanet.pl, www.petrolnet.pl, oraz organizator Forum Rynku Gastronomicznego Food Business Forum, Forum Rynku Hotelarskiego Profit Hotel, Forum Rynku Kawiarni, Cukierni, Lodziarni Sweets & Coffee, a także Forum Rynku Paliwowego PetroTrend.

Kontakt – BROG B2B
Biuro Reklamy:
Zbigniew Pąk, dyrektor sprzedaży
664 463 083, 22 290 66 11
z.pak@brogb2b.pl

Redakcja:
Milena Kaszuba-Janus
redaktor naczelna Nowości Gastronomiczne
664 463 066, 22 290 66 11
m.kaszuba@brogb2b.pl

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

 

Opublikowano: 15.04.2019
Aktualizacja: 15.04.2019