Kolejne hotele PHH dołączają do Marriott International

Obiekty wchodzące w skład Grupy Kapitałowej Polskiego Holdingu Hotelowego będą funkcjonowały pod szyldem marki Four Points by Sheraton, należącej do sieci Marriott International. Hotele Ikar w Poznaniu i Wieniawa we Wrocławiu przejdą gruntowną modernizację, na którą PHH przeznaczy łączną kwotę 73 mln zł.
Hotel Wieniawa

Prezes spółki Polskiego Holdingu Hotelowego i AMW Hotele, Gheorghe Marian Cristescu oraz Janusz Mitulski, starszy dyrektor ds. rozwoju w regionie CEE i Ukrainy, Marriott International podpisali list intencyjny na wprowadzenie marki Four Points by Sheraton do dwóch hoteli należących do Grupy Kapitałowej PHH. Wkrótce po podpisaniu umów obiekty zostaną ocenione pod kątem dostosowania ich do wymagań marki.

Jest to kolejny krok zgodny ze strategią i harmonogramem rozwoju Grupy Kapitałowej Polskiego Holdingu Hotelowego. Dokonaliśmy wnikliwej analizy rynku i uznaliśmy, że filozofia marki Four Points by Sheraton, doskonale pasuje zarówno do hotelu Ikar w Poznaniu, jak i Wieniawa we Wrocławiu. Jestem przekonany, że po gruntownej modernizacji obu obiektów globalna sieć Marriott International wzmocni ich pozycję na lokalnych rynkach – podkreśla Gheorghe Marian Cristescu, prezes spółki Polskiego Holdingu Hotelowego i AMW Hotele.

Filozofia marki Four Points by Sheraton zapewnia podróżnym wszystko to co jest ważne w podróży, czyli ponadczasowy design, nieskomplikowany komfort i przyjazne podejście do hotelarstwa. Tam, gdzie ponadczasowe klasyki przeplatają się z nowoczesnymi detalami, a biznes spotyka się z przyjemnością. Marka Four Points by Sheraton rozwija się bardzo intensywnie – co jest odpowiedzią na rosnący popyt na nieskomplikowane usługi na rynku hotelarskim. Obecnie posiada ponad 250 hoteli na całym świecie.

Hotel Ikar

Hotel Ikar zlokalizowany jest w Poznaniu, 10 minut spacerem od Starego Miasta i 20 minut spacerem od centrum handlowego Stary Browar. To najlepszy wybór zarówno dla turystów, jak i ludzi biznesu. Obiekt dysponuje łącznie 164 pokojami oraz 5 salami konferencyjnymi o powierzchni od 13 mkw do 163 mkw. Obiekt oferuje możliwość skorzystania z restauracji, w której znajduje się także drink bar.

Hotel Wieniawa jest położony 2,9 km od dworca kolejowego Wrocław Główny. W odległości o 4,1 km znajduje się wrocławski Rynek Główny, a w odległości 5,5 km – Ostrów Tumski. Z obiektu można z łatwością dotrzeć środkami transportu publicznego do wszystkich najważniejszych atrakcji miasta. Hotel dysponuje 162 pokojami, klimatyczną restauracją oraz 3 salami konferencyjnymi, które są
w stanie pomieścić do 60 osób.

ŚWIAT HOTELI: kwiecień-maj 2020
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.