MAX Premium Burgers z kolejnymi restauracjami w Polsce

Marka planuje otworzyć aż 200 lokali na przestrzeni najbliższych 10 lat. Jeszcze w tym miesiącu swoją działalność rozpoczną dwie restauracje.  20 listopada pierwszych gości zaprosi punkt w Świętochłowicach, a 10 dni później w Warszawie, który będzie zlokalizowany w nowo powstającym parku handlowym Street Mall Vis à Vis Wilanów.

– Jesteśmy pewni, że nasze burgery przypadną do gustu nawet najbardziej wymagającym podniebieniom Warszawiaków. W stolicy Polski trwa nieustanna moda na skandynawski styl życia – to, co my Szwedzi nazywamy „Lagom”. MAX idealnie wpisuje się w tę konwencję. Jesteśmy wierni naszej szwedzkiej naturze już od 50 lat, równocześnie idąc z duchem czasów. Jeśli chodzi zaś o Świętochłowice i mieszkańców Śląska – oni kochają pyszne jedzenie, zupełnie jak my, dlatego jesteśmy przekonani, że spełnimy ich oczekiwania doznania dobrego smaku – komentuje Richard Bergfors, CEO MAX Premium Burgers.

NOWOŚCI GASTRONOMICZNE – PAŹDZIERNIK 2018
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

Nadszedł czas na podbicie serc mieszkańców Warszawy – jak? Nowa restauracja będzie zlokalizowana w parku handlowym Street Mall Vis à Vis w stołecznym Wilanowie, przy ulicy Przyczółkowej 219. Lokal posiada opcję drive-in dla zmotoryzowanych klientów. Dla gości dostępny jest parking na ponad 100 miejsc. Dodatkowym atutem jest bliskość przystanku autobusowego, obsługiwanego przez kilka linii komunikacji miejskiej. Oficjalne otwarcie Street Mall Vis à Vis Wilanów odbędzie się 1 grudnia.

A co ze Świętochłowicami? To miasto znajduje się w samym środku prężnie rozwijającej się aglomeracji górnośląskiej. Dodatkowo, restauracja MAX została wybudowana przy trasie DTŚ (przy zjeździe Chorzów/Świętochłowice, ul. Żołnierska 33), dlatego każdy, bez względu na to czy jest z Bytomia, Zabrza, Chorzowa czy Katowic będzie miał burgery na wyciągnięcie ręki.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.