McDonald’s startuje z kolejną promocją śniadaniową

W dniach 19-23 listopada goście restauracji, przy zakupie kawy lub herbaty otrzymają kanapkę za darmo. McMuffin Jajko to idealny wybór dla miłośników ciepłych śniadań. Chrupiąca bułka z jajkiem i topionym serem cheddar jest wyśmienitą kombinacją śniadaniowych smaków. Do jej przygotowania wykorzystywane są polskie jaja z chowu ściółkowego.

By otrzymać darmową kanapkę McMuffin Jajko, wystarczy w dniach od 19-23 listopada 2018 do godziny 10:30 odwiedzić wybraną restaurację McDonald’s oferującą śniadania i kupić dowolną kawę bądź herbatę. W przypadku zakupu w kasach McCafé klienci otrzymają kupon promocyjny do odbioru kanapki w ciągu 1 dnia.

Więcej informacji oraz listę restauracji, w których dostępna jest promocja, można znaleźć w regulaminie na stronie internetowej.

Jak pokazuje raport „Zwyczaje śniadaniowe Polaków” przygotowany przez firmę Danae na zlecenie McDonald’s Polska, około 83 proc. Polaków rozpoczyna swój dzień od śniadania. Mieszkańcy naszego kraju chcą, by pierwszy posiłek był smaczny (37 proc.), ciepły (35 proc.) oraz łatwy (32 proc.). Kanapka McMuffin Jajko i Bekon jest więc idealnym rozwiązaniem w połączeniu z poranną kawą lub herbatą – pyszna, rozgrzewająca, a teraz – za darmo!

NOWOŚCI GASTRONOMICZNE – PAŹDZIERNIK 2018
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.