Milion nagród od Grycana– rusza wielka loteria

Udostępnij artykuł

Za każde 10 zł wydane w lodziarnio-kawiarniach klienci otrzymają zdrapkę, która umożliwia zdobycie jednej z miliona nagród. Do wygrania są: iPhone’y, zamrażarki pełne lodów, desery lodowe, kawy, czy kulki lodów lub rurki z bitą śmietaną. Sprzedaż promocyjna trwa do 31 sierpnia i obowiązuje we wszystkich lokalach sieci Grycan.

Zapraszam wszystkich smakoszy do lodziarnio-kawiarni i zachęcam do wzięcia udziału w naszej wielkiej loterii! Nagrody czekają, powodzenia! – mówi Zbigniew Grycan – właściciel sieci Grycan – Lody od pokoleń.

Loteria „Milion nagród od Grycana” to prawdziwa gratka dla gości lodziarnio-kawiarni. Do wygrania jest aż 750 tysięcy kulek lodów, 180 tysięcy rurek z bitą śmietaną, 50 tysięcy kaw, niemal 20 tys. deserów lodowych i aż 30 wartościowych nagród rzeczowych, wśród których znajdują się iPhone’y oraz zamrażarki pełne lodów. Mechanizm loterii jest prosty. Za każde 10 zł wydane w lokalach Grycan na dowolne produkty z oferty, przyznawana jest zdrapka. Każda z nich to szansa na wygranie jednej z miliona nagród.

 Loterię wspiera kampania reklamowa w radiu, internecie oraz na nośnikach w przestrzeni publicznej, także w galeriach handlowych oraz działania z influencerami na Instagramie i TikToku.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione