Najnowszy numer naszego czasopisma Nowości Gastronomiczne już dostępny!

Udostępnij artykuł
Najbardziej praktyczne i nowoczesne czasopismo dla profesjonalistów branży. Dociera do właścicieli i osób podejmujących decyzje w zakresie inwestycji, zarządzania, zaopatrzenia i wyposażania restauracji niezależnych, sieciowych oraz lokali gastronomicznych. Zawsze i dla wszystkich BEZPŁATNY DOSTĘP do pełnego wydania. Numer będzie dodatkowo dystrybuowany podczas Targów Horeca/Gastrofood/Enoexpo, które odbędą się w dniach 20-22 listopada 2019 r. w Krakowie.

Tym razem na naszej okładce Agnieszka Kręglicka i Marcin Kręglicki, którzy w tym roku świętują 30 lat na polskiej scenie gastronomicznej. W swoim portfolio posiadają: Chianti, El Popo, Meltemi, Opasły Tom. Serdecznie zapraszamy do lektury pełnego humoru, dystansu i ciekawych opowieści wywiadu.

Poza obszerną relacją z XVII Food Business Forum 2019, prezentacją laureatów Food Business Awards 2019 i Supplier of the Year FBF 2019, w dziale zarządzanie poruszamy temat związany z ustawą o przeciwdziałaniu marnowania żywności. Co w tym przypadku z gastronomią? Na to pytanie odpowiedzieli Marek Borowski, Jagna Niedzielska i Maciej Żakowski.

Katarzyna Westrych – Pavy w dziale technika i wyposażenie porusza istotną kwestię z punktu widzenia architekta, ale i właściciela, czyli jak stworzyć uniwersalny projekt lokali funkcjonujących we franczyzie.

W dziale Szef Kuchni nowoczesne odsłony drobiu, metoda sous-vide oraz podsumowanie wyjątkowej kolacji z udziałem Andrea Camastry, zorganizowanej w Dworzysku. W sekcji Sommelier materiał o tym, jakie wina dobierać do tłustego jedzenia, a w Barmanie pierwsze skrzypce odegrał whisky szkocka.

NOWOŚCI GASTRONOMICZNE – WRZESIEŃ / PAŹDZIERNIK 2019
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

Wydawcą jest BROG B2B – platforma mediów efektywnej komunikacji B2B – wydawca czasopism: Świat HoteliNowości GastronomiczneSweets & CoffeeStacja Benzynowa & Convenience Store; portali: www.horecanet.pl, www.petrolnet.pl, oraz organizator Forum Rynku Hotelarskiego Profit Hotel, Forum Rynku Gastronomicznego Food Business Forum, Forum Rynku Kawiarni, Cukierni, Lodziarni, Piekarni Sweets & Coffee, a także Forum Rynku Stacji Paliw PetroTrend.

Kontakt – BROG B2B
Biuro Reklamy:
Zbigniew Pąk, dyrektor sprzedaży
664 463 083, 22 290 66 11
z.pak@brogb2b.pl

Redakcja:
Milena Kaszuba-Janus, redaktor naczelna
664 463 066
m.kaszuba@brogb2b.pl

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 05.11.2019
Aktualizacja: 05.11.2019