Nowości Gastronomiczne już dostępne! Także w wersji interaktywnej

Udostępnij artykuł
Najbardziej praktyczne i nowoczesne czasopismo dla profesjonalistów branży. Dociera do właścicieli i osób podejmujących decyzje w zakresie inwestycji, zarządzania, zaopatrzenia i wyposażania restauracji niezależnych, sieciowych oraz lokali gastronomicznych. Zawsze i dla wszystkich BEZPŁATNY DOSTĘP do pełnego wydania.

Rok 2020 z całą pewnością przejdzie do historii. Był moment, że już wydawało się – wszystko zmierza w dobrym kierunku. Z całą świadomością wiedzieliśmy, że odbudowa potrwa, ale pojawiały się uśmiechy, pozytywne i optymistyczne głosy, że jeszcze będzie przepięknie, jeszcze będzie normalnie. Gdy rozmawiałam z bohaterem wydania – Tadeuszem Mullerem – zastanawialiśmy się, jak będzie wyglądała przyszłość restauracji. Wtedy jeszcze nie wiedzieliśmy, że wywiad w nowym koncepcie Słodki Słony Familia będzie jedną z ostatnich okazji do rozmowy i napicia się kawy przy stoliku. Mimo że gdzieś z tyłu głowy pojawiała się ta myśl – wszyscy woleliśmy nie wymawiać jej na głos. Jednak gastronomia ponownie została zamknięta.

NOWOŚCI GASTRONOMICZNE październik-listopad 2020
>> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <<

Wiele ciekawych, kreatywnych i dających wiarę w przyszłość stwierdzeń padło podczas XVIII Food Business Forum 2020, które odbyło się 9 września. Była to pierwsza po lockdownie konferencja, która odbyła się w formie stacjonarnej. Spotkaliśmy się w Sheraton Grand Warsaw i bardzo dziękuję Państwu za obecność. Frekwencja była dla nas potwierdzeniem założenia, która przyświecało nam, gdy podejmowaliśmy decyzję o organizacji wydarzenia: wszyscy byliśmy spragnieni rozmów w cztery oczy, na żywo. Dzisiaj sobie i Państwu życzę, byśmy jak najszybciej spotkali się w restauracji, pubie, kawiarni, konferencji prasowej czy kolejnym Food Business Forum bez obostrzeń, tak jak jeszcze nadal pamiętamy. Nasze łamy pozostają do Państwa dyspozycji.

Wydawcą jest BROG B2B – platforma mediów efektywnej komunikacji B2B – wydawca czasopism: Świat HoteliNowości GastronomiczneSweets & CoffeeStacja Benzynowa & Convenience Store; portali: www.horecanet.pl, www.petrolnet.pl, oraz organizator Forum Rynku Hotelarskiego Profit Hotel, Forum Rynku Gastronomicznego Food Business Forum, Forum Rynku Kawiarni, Cukierni, Lodziarni, Piekarni Sweets & Coffee, a także Forum Rynku Stacji Paliw PetroTrend.

Kontakt – BROG B2B
Biuro Reklamy
Zbigniew Pąk, dyrektor sprzedaży
664 463 083, 22 290 66 11
z.pak@brogb2b.pl

Redakcja:
Milena Kaszuba-Janus, redaktor naczelna
664 463 066
m.kaszuba@brogb2b.pl

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.