Nowości Gastronomiczne już dostępne!

Udostępnij artykuł
Najbardziej praktyczne i nowoczesne czasopismo dla profesjonalistów branży. Dociera do właścicieli i osób podejmujących decyzje w zakresie inwestycji, zarządzania, zaopatrzenia i wyposażania restauracji niezależnych, sieciowych oraz lokali gastronomicznych. Zawsze i dla wszystkich BEZPŁATNY DOSTĘP do pełnego wydania.

Na naszej okładce właściciele ORZO People Music Nature. Ich koncept narodził w Warszawie. Później przyszedł czas na Kraków i Poznań. Wystarczył nieco ponad rok, by te lokale stały się kultowymi miejscami na gastronomicznej mapie Polski. W rozmowie z nami,  Piotr Kwaśniewski, Maciej Żakowski i Marcin Wroński, opowiedzieli o początkach swojej wspólnej drogi, gustach kulinarnych Polaków, warunkach, które musi spełniać nowa lokalizacja, ciekawych współpracach, działaniu na rzecz środowiska i ambicjach na rozwój marki.

NOWOŚCI GASTRONOMICZNE – PAŹDZIERNIK 2018
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

W najnowszym numerze poszukujemy odpowiedzi na pytania: jak budować personę gościa i czy prawnik jest potrzebny w lokalu gastronomicznym. W dziale zarządzanie i personel swoimi doświadczeniami związanymi z otwieraniem swojego lokalu podzielili się: Ewelina Fabisiak, Anna Chmielecka, Tomasz Domagała  i Robert Węglarz.

W ramach techniki i wyposażenia wiele cennych rad związanych z budowaniem karty napojów. W szefie kuchni tematyka związana z olejami, fryturami i wieprzowiną. W sommelierze poruszamy temat kondycji polskich winiarni, a w dziale barman przedstawiamy propozycje na własne lemoniady i koktajle.

Mamy nadzieję, że treści, które publikujemy w numerze zaciekawią Państwa i pomogą w codziennym zarządzaniu.

Serdecznie zapraszamy do współpracy firmy, którym szczególnie zależy na precyzyjnym dotarciu z ofertą produktów lub usług do szerokiego grona właścicieli restauracji.

Wydawcą jest BROG B2B – platforma mediów efektywnej komunikacji B2B – wydawca czasopism: Świat HoteliNowości GastronomiczneSweets & CoffeeStacja Benzynowa & Convenience Store; portali: www.horecanet.pl, www.petrolnet.pl, oraz organizator Forum Rynku Hotelarskiego Profit Hotel, Forum Rynku Gastronomicznego Food Business Forum, Forum Rynku Kawiarni, Cukierni, Lodziarni, Piekarni Sweets & Coffee, a także Forum Rynku Stacji Paliw PetroTrend.


Kontakt – BROG B2B

Biuro Reklamy:
Zbigniew Pąk, dyrektor sprzedaży
664 463 083, 22 290 66 11
z.pak@brogb2b.pl

Redakcja:
Milena Kaszuba-Janus, redaktor naczelna
664 463 066
m.kaszuba@brogb2b.pl

Karolina Stępniak, dyrektor wydawnicza
664 463 096
k.stepniak@brogb2b.pl

Opublikowano: 05.11.2018
Aktualizacja: 20.02.2022