Pakiety Specjalnie od BROG B2B – kup teraz, wykorzystaj dowolnie! Wesprzyj walkę z koronawirusem lub relacje z Partnerami!

Udostępnij artykuł
Jesteśmy wydawnictwem niezależnym, które swoją działalność finansuje wyłącznie z wpływów reklamowych i ze sprzedaży produktów konferencyjnych. Tak samo, jak branże, dla których nieustannie pełnimy misję informacyjną i edukacyjną, odczuwamy boleśnie trwający stan epidemiczny. Jednak nie poddajemy się, nadal realizując założone zadania. Zachęcamy serdecznie do współpracy z nami, wsparcia i korzystania z przygotowanych przez nas Pakietów Specjalnych w komunikacji B2B.

Mając na uwadze trudności w bieżącym prowadzeniu działalności gospodarczej, chcielibyśmy także wyjść Państwu naprzeciw. W związku z tym, przygotowaliśmy elastyczną, bardzo atrakcyjną cenowo, ofertę, która pozwoli na planowanie wydatków na promocję, reklamę i pozyskanie nowych klientów w dłuższej perspektywie. Nam natomiast pomoże przetrwać w tej trudnej dla wszystkich sytuacji. Proponujemy zakup Pakietów Specjalnych B2B w dwóch opcjach.

Pierwszy zawiera cegiełkę przeznaczoną na wsparcie walki z koronawirusem.
Drugi odnosi się do promowania wzajemnych relacji i umacniania wizerunku partnerów.

Do portfolio naszego wydawnictwa należą czasopisma branżowe istniejące na rynku HoReCa i stacji paliw od wielu lat: Świat Hoteli , Nowości Gastronomiczne, Sweets & Coffee, Stacja Benzynowa & Convenience Store. Jesteśmy także wydawcą portali www.horecanet.pl  i www.petrolnet.pl oraz organizatorem kilku wiodących wydarzeń branżowych: Forum Rynku Hotelarskiego Profit Hotel, Forum Rynku Gastronomicznego Food Business Forum, Forum Rynku Kawiarni Cukierni Lodziarni i Piekarni Sweets & Coffee, Forum Rynku Stacji Paliw Petrotrend. Nadal wydajemy kolejne numery czasopism, przygotowujemy bieżące edycje wydarzeń branżowych, na naszych portalach i w newsletterach zapewniamy Czytelnikom dostęp do najświeższych, ważnych w chwili obecnej i rzetelnych informacji.

Zachęcamy do współpracy w ramach Pakietów Specjalnych B2B, które opłacone teraz, mogą zostać wykorzystane na atrakcyjnych warunkach w dowolnym, późniejszym terminie w czasie 12 miesięcy od zakupu. Kwota, którą zainwestują Państwo teraz w zakup Pakietu B2B, może być powiększona nawet o 50 proc. wartości i zostać wykorzystana na działania PR-owe, marketingowe i bezpośrednio związane z pozyskiwaniem nowych klientów, przez najbliższy rok. Jednocześnie możliwe jest uhonorowanie swoich przyjaciół w biznesie i dotychczasowych Partnerów, budowa i umacnianie wzajemnych relacji, z wykorzystaniem szerokozasięgowych, najpopularniejszych mediów branżowych w Polsce.

Pakiety B2B mogą Państwo wykorzystać na zakup dowolnych produktów z naszego portfolio. Dodatkowo dla wszystkich, którzy zakupią Pakiety B2B, utrzymamy ceny naszych produktów na okres 12 miesięcy.

Serdecznie zapraszamy do bezpośredniego kontaktu, w celu uzyskania wszelkich szczegółów i oferty współpracy. Będziemy niezmiernie wdzięczni. Dziękujemy.

Zbigniew Pąk
dyrektor sprzedaży BROG B2B
biuro@brogb2b.pl
tel. 664 463 083, 22 290 66 11

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 23.04.2020
Aktualizacja: 23.04.2020