Projekt wnętrza warszawskiego Tutti Santi nagrodzony

Udostępnij artykuł
Krakowskie lsd.studio projektowe  znalazło się̨ w gronie zwycięzców tegorocznej edycji konkursu Best Shop Concept, i to aż w 2 kategoriach. Jurorzy nagrodzili projekty i realizacje, jakie lsd.studio wykonało dla warszawskiego lokalu gastronomicznego Tutti Santi.

Best Show Concept to konkurs, który już̇ po raz kolejny przygotowują organizatorzy targów Retail Show. Wygrana w dwóch różnych kategoriach konkursu Best Shop Concept Awards to lsd.studio potwierdzenie słuszności przyjętej strategii.

– Wywodzimy się z branży odzieżowej. Postanowiliśmy jednak wypłyną̨ć na inne obszary, stąd wyróżnienie dla projektu, który łączy w sobie handel i gastronomię czyli znajdującego się w Warszawie lokalu sieci  Tutti Santi – mówi Samir Tiliouine – jeden z szefów i założycieli lsd.studio.

Wyróżnione w kategorii Najlepszy Sklep Specjalistyczny projekt i realizacja koncepcji wnętrza warszawskiego lokalu Tutti Santi, w którym można zjeść dania kuchni włoskiej, a także kupić oryginalne produkty kulinarne z Italii, opierają się na ciepłych, a przy tym nowoczesnych wnętrzach. Autorzy projektu nawiązali tu do nazwy lokalu i wyposażyli go m.in. w monumentalne freski kojarzące się ze sztuką sakralną czy pop artowe witraże, nad którymi dominuje motyw gotyckich ostrołuków, na surowym i ceglanym tle.

– Wystrój lokalu, będący balansem między światem sacrum i profanum, ciekawie tworzy „duchową” i wizualną otoczkę dla serwowanej tu przepysznej pizzy („jej jakość gwarantuje mistrz Valerio Valle, który osobiście certyfikuje pracowników i nadzoruje jakość produktów”), która jest zdecydowanie najważniejszym powodem, dla którego warto odwiedzić to miejsce – zwraca uwagę Agnieszka Gawron – szefowa i założycielka lsd.studio.

NOWOŚCI GASTRONOMICZNE – PAŹDZIERNIK 2018
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 30.11.2018
Aktualizacja: 30.11.2018