Ostatnia szansa na wysłanie zgłoszenia do Food Business Awards 2020!

Bezpłatny konkurs towarzyszy najważniejszemu spotkaniu branży gastronomicznej – XVIII Food Business Forum 2020. W tym roku, z uwagi na sytuację związaną z pandemią koronawirusa i wyłączenie z działalności stacjonarnej lokali gastronomicznych, zrezygnowaliśmy z klasycznej formuły konkursowej na rzecz kategorii specjalnych. Właścicielom lokali gastronomicznych, które przystąpią do bezpłatnego konkursu Food Business Awards 2020, przysługują DARMOWE ZAPROSZENIA do udziału w całodziennym wydarzeniu. Termin na zgłoszenia mija 7 sierpnia.

W programie XVIII Food Business Forum 2020: merytoryczne i najbardziej praktyczne porady dotyczące rozwoju biznesu i unikania problemów, wskazówki od najwybitniejszych praktyków i ekspertów, całodzienne dyskusje oraz prelekcje. Przede wszystkim jednak kuluarowe spotkania w gronie przyjaciół i partnerów, indywidualne rozmowy biznesowe w formule Business Speed Dating, uroczysta kolacja z Galą edycji specjalnej Food Business Awards 2020 oraz Supplier of the Year 2020. To wszystko odbędzie się 7 września w Sheraton Grand Warsaw. Organizatorzy: redakcja naszego czasopisma Nowości Gastronomiczne i portalu Horecanet.pl. Zapraszamy serdecznie!

Food Business Awards 2020 – edycja specjalna

Udział w Food Business Awards to wyjątkowa okazja promocji lokali w Polsce, uhonorowania pracy i osiągnięć ich właścicieli, a także personelu, szczególnie w czasie trudnej sytuacji, w której znalazła się branża. Dlatego podjęliśmy decyzję, że konkurs i jego rozstrzygnięcie przebiegnie w nieco innej formule. Utworzyliśmy trzy kategorie specjalne, do których restauratorzy, dostawcy i twórcy inicjatyw mogą zgłaszać się sami, ale również w ich imieniu mogą zrobić to partnerzy.

Specjalne kategorie konkursowe

Wsparcie dla gastronomii (pomoc dla branży w czasie pandemii, np. otwartość na negocjacje, promowanie lokali gastronomicznych, wsparcie przy optymalizacji kosztów i minimalizowaniu strat)

Akcja pomocy (inicjatywy podejmowanie przez lokale gastronomiczne na rzecz walki z koronawirusem i wspieranie grup najbardziej narażonych na zachorowanie np. wsparcie medyków, osób starszych itd.)

Kreatywne rozwiązania i rozwój (innowacyjne podejście w czasie i po pandemii, weryfikacja konceptu i/lub jego transformacja, karty menu, zmiana profilu działalności, wsparcie dla pracowników, poszerzanie portfolio)

REGULAMIN, FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY
FOOD BUSINESS AWARDS 2020 – edycja specjalna
– kliknij po szczegóły

Videorelacja z ubiegłorocznej edycji XVII Food Business Forum 2019
Zapraszamy do obejrzenia!
Właścicielom lokali gastronomicznych, które przystąpią do bezpłatnego konkursu Food Business Awards 2020, przysługują DARMOWE ZAPROSZENIA do udziału w całym wydarzeniu – XVIII Forum Rynku Gastronomicznego Food Business Forum 2020, które odbędzie się 7 września w Warsaw Marriott Hotel.

WWW.FOODBUSINESSFORUM.PL

Uczestnictwo zagwarantuje Państwu:
● zdobycie wiedzy o sprawdzonych sposobach na rozwój biznesu
● możliwość dyskusji z najwybitniejszymi praktykami i ekspertami
● kuluarowe spotkania w gronie przyjaciół i partnerów
● indywidualne spotkania z dostawcami oraz zapoznanie się z ich najbardziej aktualną ofertą
● lunch oraz udział w uroczystej kolacji z Galą konkursową edycji specjalne Food Business Awards 2020 i Supplier of the Year 2020
● obecność na najważniejszym w roku spotkaniu przedstawicieli branży
● zimne i ciepłe napoje oraz przekąski przez cały dzień

Organizator: BROG B2B – MEDIA EFEKTYWNEJ KOMUNIKACJI wydawca m.in.  czasopisma NOWOŚCI GASTRONOMICZNE  oraz naszego newsowego portalu HORECANET.PL

Kontakt – BROG B2B
Milena Kaszuba-Janus
redaktor naczelna Nowości Gastronomicznych
664 463 066
m.kaszuba@brogb2b.pl

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.