Putka z kolejną piekarnią

Udostępnij artykuł
W ofercie znajdują się wysokiej jakości pieczywo i wyroby cukiernicze. Obecnie wypiekanych jest ponad 80 rodzajów chleba, bułek i bułeczek oraz ponad 120 wyrobów ciastkarsko-cukierniczych. Klienci, którzy szukają prostych i smacznych przekąsek do pracy czy szkoły, znajdą je wśród szerokiego asortymentu świeżo przygotowywanych w piekarni kanapek, sałatek oraz jogurtów z dodatkami. Nowy punkt powstał na warszawskim Wilanowie, przy ul. Klimczaka 17.

 

Piekarnie Cukiernie Putka to firma rodzinna o korzeniach rzemieślniczych i 100-letniej historii. W swojej działalności łączy tradycję z nowoczesnością, aby codziennie dostarczać Klientom produkty najwyższej jakości.

Obecnie pieczywo i wyroby cukiernicze Putka można kupić w prawe 120 piekarniach własnych i ok. 30 piekarniach patronackich na terenie Warszawy i okolic, Skierniewic i Łodzi, jak również w mniejszych i większych sklepach spożywczych. Wypieki Putka wytwarzane są w trzech miejscach w Warszawie i okolicach. W sierpniu 2016 r. w Jawczycach pod Ożarowem Mazowieckim uruchomiono największą i najbardziej nowoczesną piekarnię główną pod szyldem Putka. W grudniu tego samego roku po gruntownym remoncie piekarni na warszawskim Grochowie, ruszyła w niej produkcja pieczywa i cukiernictwa bezglutenowego. Produkty cukiernicze wytwarzane są natomiast w cukierni głównej w Warszawie-Wesołej.

SWEETS & COFFEE – Grudzień 2018
> kliknij, aby zapoznać się z pełnym wydaniem <

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 24.01.2019
Aktualizacja: 24.01.2019