Restauracje Olimp z nagrodą Retailer of the Year

Udostępnij artykuł
Wręczenie nagród w 11 edycji CEE Retail Real Estate Awards miało miejsce podczas uroczystej gali, która odbyła się 24 stycznia 2019 r. w Hotelu Intercontinental w Warszawie. Marka Restauracje Olimp otrzymała nagrodę „Retailer of the Year” w kategorii F&B Retailer. Wyróżnienie zostało przyznane według oceny innowacyjności rynkowej, skali ekspansji, wkładu w rynek, udziału w rynku, atrakcyjności koncepcji oraz sukcesu komercyjnego.

Wśród nominowanych znaleźli się także: Burger King, Blue Frog, Deli Sandwich (marka z portfela Gastromall Group), Fresh Corner, Fruitisimo, KFC, Max Premium Burgers, Papa John’s, Pizza Hut.

Nagrodę odebrał Robert Gietko head of expansion Gastromall Group. Nagroda jest dla nas ogromnym wyróżnieniem, cieszymy się, że nasza praca została doceniona przez największych ekspertów w branży – mówi Piotr Niemiec, właściciel Gastromall Group. – Jesteśmy zaszczyceni, że wygraliśmy pomimo tak silnej konkurencji. Pozostałym markom gratulujemy obecności
w finale konkursu.

Sieć restauracji Olimp jest krajowym liderem w segmencie fast casual dining w systemie samoobsługowym. Posiada 84 restauracje w Polsce, w najbardziej uczęszczanych galeriach handlowych i prestiżowych centrach biurowych. Zaufali nam wymagający Klienci i przedstawiciele branży nieruchomości komercyjnych w regionie CEE – komentuje Robert Gietko.

NOWOŚCI GASTRONOMICZNE – GRUDZIEŃ 2018
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

Nominacje zostały ocenione przez niezależny elitarny zespół profesjonalistów. W celu zapewnienia maksymalnej obiektywności i przejrzystości ostatecznych wyników, procedura oceny była nadzorowana przez EY – jedną z wiodących na świecie profesjonalnych firm usługowych. W tym roku otrzymaliśmy rekordową liczbę zgłoszeń z całego regionu, co ilustruje znaczenie nagród EuropaProperty CEE Retail Real Estate Awards – skomentował Craig Smith, wydawca portalu EuropaProperty i organizator konkursu CEE Retail Real Estate Awards. – Sponsorzy, uczestnicy i członkowie jury to dyrektorzy europejscy lub środkowo-europejscy na wysokich stanowiskach, co potwierdza, że nagrody CEE Retail Real Estate Awards to prawdziwe przełomowe wydarzenie branżowe.

Gastromall Group to podmiot zarządzający ponad 150 lokalami w całej Polsce. W portfolio Grupy znajduje się kilkanaście marek gastronomicznych, w tym min. Restauracje Olimp, Deli Sandwich, Polski Stół oraz Restauracja Isto; wybrana najlepszą restauracją w Polsce przez uczestników Festiwalu Restaurant Week 2018. Gastromall Group jest także liderem Krakowskiego Klastra
Gastronomicznego. Od ponad 20 lat wdraża innowacje, kreuje nowe koncepty, rozwija bieżącą działalność zgodnie z najnowszymi trendami w branży.

 

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 31.01.2019
Aktualizacja: 01.02.2019