Rozwiązania Tork pomagają zakładom produkcyjnym zapewnić nowy standard higieny

Udostępnij artykuł
Tork PeakServe, rozwiązania do czyszczenia powierzchni i produkty do dezynfekcji stanowią kompleksową pomoc w spełnieniu podwyższonych standardów sanitarno-higienicznych.

Pakiet produktów Essity, światowego lidera branży higienicznej i ochrony zdrowia oraz właściciela marki Tork, to sposób na spełnienie zwiększonych wymogów sanitarnych z jednoczesnym zachowaniem wydajności produkcji. W skład zestawu wchodzi system ręczników do rąk Tork PeakServe®, gama środków do czyszczenia powierzchni i preparaty dezynfekujące.

Nowo rozbudowana linia dozowników Tork PeakServe wykorzystuje skompresowane wkłady i rewolucyjną technologię łączącą ze sobą bindy, zapewniając stały dostęp do ręczników. Umożliwia to łatwe zachowanie odpowiedniej higieny rąk. Rozszerzona linia oferuje szereg rozwiązań dostosowanych do różnorodnych miejsc o dużym natężeniu ruchu.

Utrzymanie higieny w zakładach produkcyjnych wymaga dokładnego czyszczenia powierzchni, szczególnie tych często dotykanych, w celu zmniejszenia ilości zakażeń krzyżowych. Dozowniki z linii Tork Performance® oferują wiele opcji montażu, dzięki czemu można je umieszczać w strategicznych miejscach. Dodatkowo dzięki materiałom przygotowanym przez markę – takim jak Przewodnik odpowiedniego umieszczania dozowników w zakładach produkcyjnych – osoby zarządzające obiektami mogą zidentyfikować krytyczne przestrzenie, dopasować do nich odpowiednie produkty i zoptymalizować ich użycie.

Właściciele zakładów produkcyjnych stoją przed dwoma wyzwaniami – zadbaniem o zdrowie i bezpieczeństwo pracowników oraz utrzymaniem wysokiej wydajności ich pracy. W pakiecie rozwiązań higienicznych Tork znajdują się produkty, które są kluczowe w spełnieniu podwyższonych wymagań w zakresie higieny i przyczyniają się do zwiększenia produktywności zakładu. Wybierając właściwe rozwiązania i rozmieszczając je z uwagą, poprawa wydajności jest możliwa bez pójścia na kompromis w kwestii praktyk higienicznychpodkreśla Wojciech Nizio, Regional Brand Activation Manager marki Tork.

Aby dowiedzieć się więcej w jaki sposób możesz zapewnić nowy standard higieny w swoim obiekcie odwiedź: www.tork.pl/higiena/dobra-higiena/tork-clean-care/produkcja.

NOWOŚCI GASTRONOMICZNE grudzień 2020
>> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <<

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 26.01.2021
Aktualizacja: 26.01.2021